Последние новости
Главная / Новости / У Коростишеві педагогічний коледж визначився з новим директором, чекатимуть погодження сесії — Новости Житомира

У Коростишеві педагогічний коледж визначився з новим директором, чекатимуть погодження сесії — Новости Житомира

У Коростишеві педагогічний коледж визначився з новим директором, чекатимуть погодження сесії
22 вересня відбулися вибори директора вищого комунального навчального закладу «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я. Франка» Житомирської обласної ради відповідно до Закону України «Про вищу освіту».
Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної ради
«Згідно з протоколом виборчої комісії Коростишівського педагогічного коледжу від 22.09.15 № 4 за результатами підрахунку голосів кандидат на вищевказану посаду – Мороз Василь Миколайович набрав 93,4 % голосів виборців», – йдеться у повідомленні.
У прес-службі Житомирської облради розповіли, що згідно із Законом «Про вищу освіту» директор обирається шляхом голосування викладацького й студентського складу та погоджується на сесії обласної ради.
Біографія: Мороз Василь Миколайович.
Народився 5 вересня 1948 року в с. Копище Олевського району Житомирської області. Закінчив відділення «Трудове навчання і креслення» Коростишівського педагогічного училища імені І.Я.Франка, відділ загальнотехнічних дисциплін фізико-математичного факультету Київського педагогічного інституту імені М.Горького.
Педагогічну діяльність розпочав на посаді вчителя сільської школи, а з 1976 р. Василь Миколайович працює в педагогічному училищі імені І.Я.Франка спочатку викладачем креслення, потім (протягом 20 років) – заступником директора з навчально-виробничої роботи.
З 2004 р. В.М.Мороз призначений на посаду директора коледжу.
За багаторічний плідний внесок у справу підготовки висококваліфікованих педагогічних кадрів удостоєний звання «Заслужений працівник освіти України», нагороджений знаком «Відмінник освіти України», Почесними грамотами МОН України, управління освіти і науки облдержадміністрації, Житомирської обласної ради.
Як повідомляв , у червні 2015 року Житомирська обласна рада оголосила конкурс на «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я. Франка».

Интересное

Навпроти Житомирської міської ради представники газети «Патріот» сперечалися з «Самопоміччю» — Новости Житомира

У понеділок 28 вересня під час мовчазного пікету «Об’єднання «Самопоміч» у Житомирі, на якому звинувачували в.о мера Любов Цимбалюк у причетності до розповсюдження «чорного піару», до активістів підійшли працівники газети, у котрій публікувалися матеріали, які у «Самопомочі» назвали наклепом. «Вони друкують «чорнушні» матеріали, вони друкують «чорнушні» газети, розповсюджують їх по місту, в якій пишуть відверту