Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі на одній із дільниць нетвереза спостерігач від ВО «Батьківщина» заважала роботі комісії | Новости Житомира

У Житомирі на одній із дільниць нетвереза спостерігач від ВО «Батьківщина» заважала роботі комісії | Новости Житомира

Після закриття дільниці №181431 (вул. Шелушкова 10, гуртожиток Державного університету ім. Івана Франка), правоохоронці вивели з приміщення спостерігача від ВО «Батьківщина». Жінка була в стані алкогольного сп’яніння.
Про це йдеться в повідомлення на сайті Громадянської мережі
Спостерігач ОПОРИ зазначає: «В такому стані вона перебувала десь з 18.00 год, кудись виходила і повернулась. Заважала роботі комісії, порушувала порядок. Дільниця закрилась, покликали міліцію і її вивели».
Представник ВО «Батьківщина» Тарас Пошиванюк ОПОРІ прокоментував: «Мені нічого не відомо, це сюрприз. От бачите, для цього і були ці стрічки, щоб контролювати, а їх заставили зняти. І це людський фактор, який аукнувся от бачите коли».
Як повідомляв , на одній із дільниць члени ДВК від ВО «Батьківщина»

Интересное

Десять человек в масках и разгромили палатку «Оппозиционного блока» в Житомире — Новости Житомира

Сегодня 25 августа в Житомире, возле Центрального универмага на ул.Киевская, местные активисты разгромили палатку «Оппозиционного блока». «Подбежали человек десять в масках и разгромили палатку», – рассказали очевидцы, передает Житомир инфо. На место происшествия уже вызвали милицию. Ранее в соцсетях появилась копия сообщения представителя региональной организации партии «Оппозиционный блок» Наталии Леонченко о проведении в Житомире «мирного