Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі на одній із дільниць нетвереза спостерігач від ВО «Батьківщина» заважала роботі комісії | Новости Житомира

У Житомирі на одній із дільниць нетвереза спостерігач від ВО «Батьківщина» заважала роботі комісії | Новости Житомира

Після закриття дільниці №181431 (вул. Шелушкова 10, гуртожиток Державного університету ім. Івана Франка), правоохоронці вивели з приміщення спостерігача від ВО «Батьківщина». Жінка була в стані алкогольного сп’яніння.
Про це йдеться в повідомлення на сайті Громадянської мережі
Спостерігач ОПОРИ зазначає: «В такому стані вона перебувала десь з 18.00 год, кудись виходила і повернулась. Заважала роботі комісії, порушувала порядок. Дільниця закрилась, покликали міліцію і її вивели».
Представник ВО «Батьківщина» Тарас Пошиванюк ОПОРІ прокоментував: «Мені нічого не відомо, це сюрприз. От бачите, для цього і були ці стрічки, щоб контролювати, а їх заставили зняти. І це людський фактор, який аукнувся от бачите коли».
Як повідомляв , на одній із дільниць члени ДВК від ВО «Батьківщина»

Интересное

Депутаты Житомира не разрешили «Глобалу» построить физкультурно-оздоровительный комплекс — Новости Житомира

Житомирский городской совет не проголосовала за одно из предложений по разработке детального плана территории на улице Киевская возле ТРЦ «Глобал UA». Вопрос рассматривался на сессии горсовета 21 июля. Сначала мэр Сергей Сухомлин поставил на голосование предложение гуманитарной комиссии – предоставить разрешение на разработку плана территории для размещения объектов спортивно-оздоровительного назначения – решение не принято. Потом