Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі на одній із дільниць нетвереза спостерігач від ВО «Батьківщина» заважала роботі комісії | Новости Житомира

У Житомирі на одній із дільниць нетвереза спостерігач від ВО «Батьківщина» заважала роботі комісії | Новости Житомира

Після закриття дільниці №181431 (вул. Шелушкова 10, гуртожиток Державного університету ім. Івана Франка), правоохоронці вивели з приміщення спостерігача від ВО «Батьківщина». Жінка була в стані алкогольного сп’яніння.
Про це йдеться в повідомлення на сайті Громадянської мережі
Спостерігач ОПОРИ зазначає: «В такому стані вона перебувала десь з 18.00 год, кудись виходила і повернулась. Заважала роботі комісії, порушувала порядок. Дільниця закрилась, покликали міліцію і її вивели».
Представник ВО «Батьківщина» Тарас Пошиванюк ОПОРІ прокоментував: «Мені нічого не відомо, це сюрприз. От бачите, для цього і були ці стрічки, щоб контролювати, а їх заставили зняти. І це людський фактор, який аукнувся от бачите коли».
Як повідомляв , на одній із дільниць члени ДВК від ВО «Батьківщина»

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"