Последние новости
Главная / Новости / Жителям Новограда-Волинського нагадують про заборону використання піротехнічних засобів — Новости Житомира

Жителям Новограда-Волинського нагадують про заборону використання піротехнічних засобів — Новости Житомира

Жителям Новограда-Волинського нагадують про заборону використання піротехнічних засобів
Ще влітку 2014 року, враховуючи складну ситуацію, що сталася в державі та терористичну діяльність незаконних військових формувань, з метою забезпечення стабільної ситуації в місті Новограді-Волинському міський голова Володимир Загривий своїм розпорядженням від 07.08.14 №181(о) «Про додаткові заходи безпеки» заборонив використовувати піротехнічні засоби (феєрверки) на території міста Новограда-Волинського, до моменту завершення антитерористичної операції.
А оскільки військові дії продовжуються – вето на використання піротехнічних засобів ніхто не знімав.
Про це пишуть на сайті міської ради.
«Звертаємось до вас, шановні новоград-волинці, у цей непростий для усіх нас час, з проханням утриматися від використання феєрверків та інших піротехнічних засобів. Салют – це прояв радості, а наразі немає приводу радіти, адже на Сході України продовжуються обстріли та гинуть українські військові і мирні жителі», – йдеться у повідомленні.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"