Последние новости
Главная / Новости / Торги від житомирського Управління автомобільних шляхів — один учасник на мільйони гривень — Новости Житомира

Торги від житомирського Управління автомобільних шляхів — один учасник на мільйони гривень — Новости Житомира

Торги від житомирського "Управління автомобільних шляхів" – один учасник на мільйони гривень
І знову у КП “Управління автомобільних шляхів” Житомирської міськради” лише один учасник торгів. Цього разу для постачання щебню.
Про це пише “Вісник державних закупівель”.
Дата акцепту – 23 вересня.
Після двох процедур закупівлі лише один учасник захотів брати участь в них – ТзОВ “Ресурс Трейдінг Україна”. Адреса зазначена в документах: с. Пекарщина, Черняхівського району. Згідно ЄДР фірма має прописку київську. Власники ТзОВ Владислва та Вікторія Вохлік.
Тепер “щасливчики” до кінця року постачатимуть за 2 млн. 882 тис. 500 грн. (з ПДВ) 18 000 т щебню, а саме: ф. 5-10 – 3500 т, , ф. 10-20 – 3000 т., ф. 20-40 – 2430 т., ф. 40-70 – 2970 т.
Як писав Репортер, у вересні “Управління автомобільних шляхів” визначило переможця на за півмільйона 900 т солі та за пального.
Як і цього разу, тоді в торгах брав участь лише один учасник. Інших заявок, як твердять в КП, не надходило.

Интересное

В Житомирі планують відновити тролейбусний маршрут, який вважали нерентабельним — Новости Житомира

З наступного вівторка буде відновлено рух тролейбусного маршруту №9. Про  це у соцмережі повідомив Євгеній Демчик. "Тепер з вулиці Бердичівської можна зручно дістатися Корбутівки, і навпаки. Раніше керівництво ТТУ визначило цей маршрут нерентабельним, тому питання 9-го маршруту обговорювалося майже півроку. Але все ж нам вдалося знайти компроміс, а 9-ка вже у вівторок буде перевозити житомирян