Последние новости
Главная / Новости / Житомирщина найбільше експортує послуги переробки, а імпортує – ділові — Новости Житомира

Житомирщина найбільше експортує послуги переробки, а імпортує – ділові — Новости Житомира

Житомирщина найбільше експортує послуги переробки, а імпортує – ділові
Житомирщина найбільше експортує послуги переробки, а імпортує – ділові Сьогодні, 09:44 У структурі зовнішньої торгівлі послугами протягом січня-червня цього року відображені основні тенденції експорту та імпорту Житомирської області.
Так, найбільше експортувалися з Житомирщини послуги переробки матеріальних ресурсів (40%), послуги у сфері телекомунікації, комп’ютерні та інформаційні послуги (38,3%) та ділові послуги (9,9%).
Натомість найчастіше в нашу область імпортувалися ділові послуги (56,3%), роялті та інші послуги, пов’язані з використанням інтелектуальної власності (16,5%), а також ділові послуги (10,8%).

Интересное

Начало внеочередной сессии Житомирского горсовета перенесли на 1,5 часа — Новости Житомира

Начало внеочередной сессии Житомирского горсовета секретарь горсовета Любовь Цимбалюк перенесла на 11.30. «В  связи с тем, что нет кворума, на данный момент зарегистрировалось 27 депутатов, я вношу предложение и переношу нашу сессию на 11.30», – сказала Цимбалюк. Напомним, на внеочередной сессии 11 августа должны были рассмотреть один вопрос – переименование улиц Житомира. По состоянию на