Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі вдруге за рік планують провести мотокрос пам’яті Корольова — Новости Житомира

У Житомирі вдруге за рік планують провести мотокрос пам’яті Корольова — Новости Житомира

У Житомирі вдруге за рік планують провести мотокрос пам’яті Корольова
У Житомирі члени виконавчого комітету міської ради на найближчому засіданні планують затвердили проект рішення «Про проведення в м. Житомирі традиційного мотокросу пам’яті С.П. Корольова».
Відповідний проект опублікований на офіційному сайті мерії.
«Відповідно до міської цільової соціальної програми розвитку галузі фізичної культури і спорту на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням міської ради від 18.04.13 № 521, з метою популяризації здорового способу життя, залучення мешканців міста до участі у масових фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходах, відповідно до статей 32, 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради спільно з федерацією мотоциклетного спорту України в Житомирській області забезпечити проведення 26-27 вересня 2015 року у Житомирі традиційного мотокросу пам’яті С.П.Корольова. Встановити пости державтоінспекторів на перехресті вулиць Бондарної та Червоноармійської на час проведення традиційного мотокросу пам’яті С.П.Корольова. Надати 26-27 вересня 2015 року спеціальні автомобілі для безпечного проведення традиційного мотокросу пам’яті С.П.Корольова в районі вул. Червоноармійської», – йдеться у проекті рішення.
Також комунальному підприємству «ЕМЗО «Міськсвітло» планують доручити встановити дорожні знаки «В’їзд заборонено» на час проведення традиційного мотокросу. Управлінню охорони здоров’я міської ради звернутися до департаменту охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації щодо забезпечення чергування автомобіля екстреної медичної допомоги. Департаменту власності та ринкового регулювання міської ради 26-27 вересня забезпечити організацію виїзної торгівлі в районі вул. Червоноармійської.
Як повідомляв , 17 травня в Житомирі пройшов пам’яті Сергія Корольова, участь в якому взяли 106 мотоциклістів у віці від 6 до 59 років.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"