Последние новости
Главная / Новости / У військовій частині 95 бригади з’явилися кімнати психологічного розвантаження. ФОТО | Новости Житомира

У військовій частині 95 бригади з’явилися кімнати психологічного розвантаження. ФОТО | Новости Житомира

Більше місяця тривали ремонтні роботи та облаштування двох кімнат психологічного розвантаження для військовослужбовців та учасників АТО на території військової частини 13 батальйону 95 бригади у Житомирі.
У кабінетах психологи зможуть проводити групові сеанси, а також індивідуальні зустрічі. Кажуть, що для роботи мають найголовніше – відремонтоване приміщення з усіма умовами, в яких бійці почуватимуть себе комфортно. Це все було зроблено за кошти благодійників, які також придбали меблі, телевізор, пилосос.
Ініціатором проекту виступила Людмила Зубко. Відзначає, що раніше подібні кімнати за сприяння Фонду Громади Житомира, відкрили у військовому госпіталі. Нині ж заплановано, що куточки психологічного розвантаження учасників АТО, з’являться у всіх військових частинах, а згодом в місті буде створено загальний Центр реабілітації, де за основу візьмуть напрацювання психологів після війни в Іраку та В’єтнамі.
«Кожен має брати на себе соціальну відповідальність. Це дуже важливо, – відзначає Людмила Зубко. – Ми разом маємо скоротити шлях повернення хлопців до мирного життя. Хочеться, щоб тут був і тренажерний зал, і бібліотека, щоб військові могли проводити тут час з родинами, відвідувати різноманітні тренінги, заняття з арт-терапії. Певна база для цього вже є».
Психолог 95 бригади Олена Джемула зізнається, що багато бійців потребують фахової допомоги і вірить, що з появою цих кімнат, кількість тих, хто звертатиметься до психолога, збільшиться.
Разом з тим, вона наголошує, що для подальшої роботи необхідні матеріали – папір, фарби, пластилін, пензлі. В. о. заступника командира 95-ї бригади по роботі з особовим складом Сергій Дзиба від імені командування та десантників подякував усім меценатам, які взялися втілювати цей актуальний проект.
«Християни завжди хочуть бути з Богом. Психологія – це наука про душу, а християнство дбає про спасіння душі, – пояснив під час освячення кімнат у військовій частині о.Юрій Булава з Михайлівського собору. – На війні нема атеїстів, там усі починають вірити в Бога, молитися йому. Бог нас захищає. Наша справа так само молотися і просити Бога, щоб був мир. У нашому місті зараз спокійно саме тому, що тисячі українських воїнів стали на захист країни і зупинили війну на східних рубежах. Зараз кожен із нас має усвідомити це і докласти багато зусиль, аби віддячи військовим за їх велику працю і жертовність. Ці кімнати – це, здавалося б, дрібниці, але з таких моментів складається наше життя».
Майстриня Алла Волошина передала в подарунок у одну з кімнат власну ікону.
Юлія ДЕМУСЬ

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"