Последние новости
Главная / Новости / Житомиряни не готові відмовлятися від купівлі букетів на 1 вересня — Новости Житомира

Житомиряни не готові відмовлятися від купівлі букетів на 1 вересня — Новости Житомира

Житомиряни не готові відмовлятися від купівлі букетів на 1 вересня
Першокласник Андрій вже готовий до школи. На квітковий ринок з бабусею прийшов за букетом для першої вчительки.
«Купили троянди, красиву таку гілочку 20 грн – це нормально», – каже бабуся першокласника Надія Коваленко.
Асортимент букетів широкий, найбільшим попитом користуються троянди та айстри. Та найдовша черга шикується біля квіткових новинок.
«Квітка називаються еустома, з недавнього часу ми почали вирощувати у себе їх. Це їх сезон і вони, коли вирощуються у нас, стоять довше набагато. Гілочка еустоми 15,20 і 25 грн», – розповідає продавець Ірина Столяр.
Батьки помітили, що до першого вересня ціни дещо зросли, але відмовлятись від купівлі букету вони не збираються.
Житомирянка Олеся Невмержицька розповідає: «Я для себе вирішила зробити експеримент, тиждень тому просто проходила повз і запитала. Троянда була 10 грн., зараз – 15-20. Подорожчали. 90 грн. за 2 букета».
«Директор школи сказав, що необов’язково квіти, але ми вважаємо, що на це свято мають бути присутні квіти обов’язково. Нам сподобався такий жовто-блакитний букет, патріотичний стиль. Ціни – ось такий букет 60 грн. Коштує», – розповідає мама першокласника Світлана Самойленко
Вчителі цього року обов’язково будуть з квітами – прогнозують продавці, адже житомиряни як і в попередні роки активно купують букети.
«Як би там не брали, а на перше вересня беруть діткам. Дорогі не можуть люди. Саме таке в межах 30,35,40. Більше рози, еустому. В осносному маленькі рози, які вдома вирощуються. Вони і дешевші, і людей влаштовує», – каже продавець квітів Галина Хмілевська.
Без букету на перший дзвоник піде третьокласниця Даша. З мамою вони вирішили, що замість квітів куплять шоколад.
«Я вважаю просто краще цукерки занести або шоколадку або цукерки. А квіти нехай ростуть краще», – каже мама Світлана Бірюченко.
Святкувати без квітів стало популярно і через бойові дії на Сході. Школярі і студенти відмовляються від купівлі букетів, а заощаджені гроші передають на користь військовим. Так у липні студенти Житомирського технологічного університету замість квітів на випускник придбали більше тисячі літрів води для військовослужбовців 95-ї окремої аеромобільної бригади.

Интересное

Очікувана явка виборців, гречка і 5 % барєр: у Житомирі обговорили місцеві вибори — Новости Житомира

13 серпня відбувся семінар на тему «Виборче законодавство: особливості кампанії», організатором якого виступив Центр Суспільних Комунікацій. Захід відвідали діючі депутати міської ради, представники «Радикальної партії», «Сили людей», «Демократичного Альянсу», «Свободи», «Укроп», «Народного контролю», «Народного фронту» та ін.,  експерти, журналісти, громадські активісти та усі, кому цікава тема виборів. Про це повідомила голова Центру Суспільних Комунікацій  Ірина