Последние новости
Главная / Новости / Житомирська влада за півмільйона гривень хоче зробити інвентаризацію земель міста — Новости Житомира

Житомирська влада за півмільйона гривень хоче зробити інвентаризацію земель міста — Новости Житомира

Житомирська влада за півмільйона гривень хоче зробити інвентаризацію земель міста
Житомирська влада за півмільйона гривень хоче зробити інвентаризацію земель міста Сьогодні, 15:20 Житомирська міська рада планує зробити інвентаризацію земель в межах міста.
Оголошення про заплановану закупівлю розміщене 11 вересня на сайті Державних закупівель.
Замовником торгів вказане управління регулювання земельних відносин Житомирської міської ради, очікувана вартість закупівлі – 500 тисяч гривень. Термін поставки інженерних послуг – жовтень-грудень 2015 року.
Об’эм надання послуг – межі м. Житомира орієнтовною площею (покриттям) 6083 га, причому вказано, що прилеглі території (100 метрів по периметру), які будуть відображені на ортофотоплані за спроектованим маршрутом, не повинні включатися в ціну послуги.
Конкурсні торги проводяться за скороченою процедурою (п.7.1.22. Інструкції з топографічного знімання у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000, 1:500 (ГКНТА-2.04-02-98), затвердженої наказом Головного управління геодезії, картографії та кадастру при Кабінеті Міністрів України від 9 квітня 1998 р. N 56).
У технічних вимогах на надання послуг вказано, що підставою для виконання робіт з інвентаризації є рішення Житомирської міської ради від 18.04.2013 року № 519 (зі змінами від 14.05.2015 р.).
«Інвентаризація земель проводиться з метою забезпечення ведення Державного земельного кадастру, здійснення контролю за використанням і охороною земель, визначення якісного стану земельних ділянок, їх меж, розміру, складу угідь, узгодження даних, отриманих у результаті проведення інвентаризації земель, з інформацією, що міститься у документах, які посвідчують право на земельну ділянку, та у Державному земельному кадастрі, прийняття за результатами інвентаризації земель місцевою держадміністрацією та органами місцевого самоврядування відповідних рішень, здійснення землеустрою», – йдеться у технічних вимогах.
Джерело статті: Житомир.info

Интересное

Очікувана явка виборців, гречка і 5 % барєр: у Житомирі обговорили місцеві вибори — Новости Житомира

13 серпня відбувся семінар на тему «Виборче законодавство: особливості кампанії», організатором якого виступив Центр Суспільних Комунікацій. Захід відвідали діючі депутати міської ради, представники «Радикальної партії», «Сили людей», «Демократичного Альянсу», «Свободи», «Укроп», «Народного контролю», «Народного фронту» та ін.,  експерти, журналісти, громадські активісти та усі, кому цікава тема виборів. Про це повідомила голова Центру Суспільних Комунікацій  Ірина