Последние новости
Главная / Новости / Житомирська влада за півмільйона гривень хоче зробити інвентаризацію земель міста — Новости Житомира

Житомирська влада за півмільйона гривень хоче зробити інвентаризацію земель міста — Новости Житомира

Житомирська влада за півмільйона гривень хоче зробити інвентаризацію земель міста
Житомирська влада за півмільйона гривень хоче зробити інвентаризацію земель міста Сьогодні, 15:20 Житомирська міська рада планує зробити інвентаризацію земель в межах міста.
Оголошення про заплановану закупівлю розміщене 11 вересня на сайті Державних закупівель.
Замовником торгів вказане управління регулювання земельних відносин Житомирської міської ради, очікувана вартість закупівлі – 500 тисяч гривень. Термін поставки інженерних послуг – жовтень-грудень 2015 року.
Об’эм надання послуг – межі м. Житомира орієнтовною площею (покриттям) 6083 га, причому вказано, що прилеглі території (100 метрів по периметру), які будуть відображені на ортофотоплані за спроектованим маршрутом, не повинні включатися в ціну послуги.
Конкурсні торги проводяться за скороченою процедурою (п.7.1.22. Інструкції з топографічного знімання у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000, 1:500 (ГКНТА-2.04-02-98), затвердженої наказом Головного управління геодезії, картографії та кадастру при Кабінеті Міністрів України від 9 квітня 1998 р. N 56).
У технічних вимогах на надання послуг вказано, що підставою для виконання робіт з інвентаризації є рішення Житомирської міської ради від 18.04.2013 року № 519 (зі змінами від 14.05.2015 р.).
«Інвентаризація земель проводиться з метою забезпечення ведення Державного земельного кадастру, здійснення контролю за використанням і охороною земель, визначення якісного стану земельних ділянок, їх меж, розміру, складу угідь, узгодження даних, отриманих у результаті проведення інвентаризації земель, з інформацією, що міститься у документах, які посвідчують право на земельну ділянку, та у Державному земельному кадастрі, прийняття за результатами інвентаризації земель місцевою держадміністрацією та органами місцевого самоврядування відповідних рішень, здійснення землеустрою», – йдеться у технічних вимогах.
Джерело статті: Житомир.info

Интересное

Правоохоронці розшукують депутата Баранівської райради, який пішов з дому і не повернувся — Новости Житомира

Правоохоронці розшукують депутата Баранівської райради, який пішов з дому і не повернувся Сьогодні, 09:36 5 серпня пішов з дому та не повернулася 59-річний Анатолій Матвійчук з Рогачева. Правоохоронці розшукують чоловіка та просять громадян допомогти встановити його місцезнаходження. Про це 8 срепня повідомляє сайт місто Баранівка з посиланням на Баранівський райвідділі міліції. “Чоловік на даний час