Последние новости
Главная / Новости / Житомирські триатлети везуть додому золото із Запоріжжя — Новости Житомира

Житомирські триатлети везуть додому золото із Запоріжжя — Новости Житомира

Житомирські триатлети везуть додому золото із Запоріжжя
Житомирські триатлети везуть додому золото із Запоріжжя Сьогодні, 11:24 Житомирські триатлети тріумфували на ХII Міжнародних змаганнях “Кубок Хортиці” з триатлону, який 15-16 серпня відбувся в Запоріжжі. Цього року на березі Дніпра розігрували не лише кубкові нагороди, а й командного Чемпіонату України (дорослі), V етапу Кубка України, Всеукраїнських змагань дитячої триатлонної ліги.
На другий день змагань житомиряни двічі виграли командну гонку. У жінок чемпіонками стали Олександра Степаненко, Анна Абдулова, Діана Машевська та Анастасія Черненко. У чоловіків перемогу святкували Сергій Кохан, Віктор Генчіков, Роман Главацький. А срібло виграла наша юніорська команда – Соломенюк, Сліпченко, Покотило.
В індивідуальній першості чемпіонками у своїх вікових категоріях стали Олександра Степаненко, Діана Машевська та Анастасiя Черненко.
У чоловіків бронзу виграв Сергій Кохан, наш Кирил Бойко став шостим.
Житомирянка Марта Покотило здобула першість на змаганнях Дитячої триатлонної ліги Кубку України.
Президент Житомирської обласної федерації триатлону Наталія Кирилович розповіла, що житомиряни присвячують свої перемоги Збройним Силам України.
Джерело статті: Спортивний Житомир

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"