Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області екологи з міліціонерами натрапили на табір бурштинокопачів, які тільки-но облаштувалися у лісі — Новости Житомира

У Житомирській області екологи з міліціонерами натрапили на табір бурштинокопачів, які тільки-но облаштувалися у лісі — Новости Житомира

У Житомирській області екологи з міліціонерами натрапили на табір бурштинокопачів, які тільки-но облаштувалися у лісі
У Житомирській області екологи з міліціонерами натрапили на табір бурштинокопачів, які тільки-но облаштувалися у лісі Сьогодні, 13:00 23 вересня в Коростенському районі Житомирської області неподалік с. Гулянка в ході проведення рейду виявлено табір бурштинокопачів у кількості 30 чоловік, які тільки розгорнули свою діяльність.
Про це повідомила прес-служба Державної екологічної інспекції у Житомирській області.
«Вони були впіймані на “гарячому” працівниками Державної екологічної інспекції у Житомирській області та працівниками правоохоронних органів. У ході обстеження територій виявлено незаконну порубку 3 сироростучих дерев породи береза, деревина яких була використана для облаштування вищезазначеного табору», – йдеться у повідомленні.
За виявлені порушення відповідальних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, а також нараховано шкоду, заподіяну лісу.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"