Последние новости
Главная / Новости / На півночі області горять торфяники: Коростень в диму, у Житомирі — запах гару — Новости Житомира

На півночі області горять торфяники: Коростень в диму, у Житомирі — запах гару — Новости Житомира

На півночі області горять торфяники: Коростень в диму, у Житомирі – запах гару
У Коростені Житомирської області з самого ранку все місто знаходиться в диму, запах гару зранку відчули і житомиряни.
Коростеці розповіли про те, що специфічний запах диму, який нагадує торф, з’явився ще 25 серпня у вечері.
У Коростенській пожежній частині №8 нам повідомили, що більше за все горять торфяники у Лугинському та Олевському районах.
«У Луганському та Олевському районах знаходяться торфяники, більше за все, що це вони розгорілися. Близько 10 днів тому поблизу с. Грозино, Коростенського району горіло сміттєзвалище, але комунальники, які там щоденно працювали, ліквідували загоряння», – сказали у пожежній частині.
У Житомирі запах гару,, зранку 26 серпня, відчули всі місцеві жителі. У прес-служба управління ДСНС у Житомирській області повідомили, що у місті все спокійно, повідомлення про пожежі не надходило.
Станом на 08:00 26 серпня продовжуються ліквідації пожеж між колишніми селами Ковшилівка і Буда Варовичі та поблизу с. Вільча на території зони відчуження у Київській області. Пожежі локалізовані, відкритого вогню немає, здійснюється проливання та спостереження окремих осередків тління лісової підстилки.
Фото читачів

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"