Последние новости
Главная / Новости / На півночі області горять торфяники: Коростень в диму, у Житомирі — запах гару — Новости Житомира

На півночі області горять торфяники: Коростень в диму, у Житомирі — запах гару — Новости Житомира

На півночі області горять торфяники: Коростень в диму, у Житомирі – запах гару
У Коростені Житомирської області з самого ранку все місто знаходиться в диму, запах гару зранку відчули і житомиряни.
Коростеці розповіли про те, що специфічний запах диму, який нагадує торф, з’явився ще 25 серпня у вечері.
У Коростенській пожежній частині №8 нам повідомили, що більше за все горять торфяники у Лугинському та Олевському районах.
«У Луганському та Олевському районах знаходяться торфяники, більше за все, що це вони розгорілися. Близько 10 днів тому поблизу с. Грозино, Коростенського району горіло сміттєзвалище, але комунальники, які там щоденно працювали, ліквідували загоряння», – сказали у пожежній частині.
У Житомирі запах гару,, зранку 26 серпня, відчули всі місцеві жителі. У прес-служба управління ДСНС у Житомирській області повідомили, що у місті все спокійно, повідомлення про пожежі не надходило.
Станом на 08:00 26 серпня продовжуються ліквідації пожеж між колишніми селами Ковшилівка і Буда Варовичі та поблизу с. Вільча на території зони відчуження у Київській області. Пожежі локалізовані, відкритого вогню немає, здійснюється проливання та спостереження окремих осередків тління лісової підстилки.
Фото читачів

Интересное

У Житомирі фахівці дослідили наскільки забруднене повітря після пожеж — Новости Житомира

За результатами лабораторних досліджень проб повітря у м. Житомирі, відібраних 05.09.2015 року в районі вул. Гагаріна на території ДНЗ №42; майдану Путятинського 5/14; вул. Довженка, 11; Жуйка,18 та на території ЗОШ с.Зарічани Житомирського району встановлено, що якість атмосферного повітря відповідала гігієнічним вимогам за показниками вмісту азоту діоксиду, сірчистого ангідриду, оксиду вуглецю та сажі. В м.