Последние новости
Главная / Новости / На півночі області горять торфяники: Коростень в диму, у Житомирі — запах гару — Новости Житомира

На півночі області горять торфяники: Коростень в диму, у Житомирі — запах гару — Новости Житомира

На півночі області горять торфяники: Коростень в диму, у Житомирі – запах гару
У Коростені Житомирської області з самого ранку все місто знаходиться в диму, запах гару зранку відчули і житомиряни.
Коростеці розповіли про те, що специфічний запах диму, який нагадує торф, з’явився ще 25 серпня у вечері.
У Коростенській пожежній частині №8 нам повідомили, що більше за все горять торфяники у Лугинському та Олевському районах.
«У Луганському та Олевському районах знаходяться торфяники, більше за все, що це вони розгорілися. Близько 10 днів тому поблизу с. Грозино, Коростенського району горіло сміттєзвалище, але комунальники, які там щоденно працювали, ліквідували загоряння», – сказали у пожежній частині.
У Житомирі запах гару,, зранку 26 серпня, відчули всі місцеві жителі. У прес-служба управління ДСНС у Житомирській області повідомили, що у місті все спокійно, повідомлення про пожежі не надходило.
Станом на 08:00 26 серпня продовжуються ліквідації пожеж між колишніми селами Ковшилівка і Буда Варовичі та поблизу с. Вільча на території зони відчуження у Київській області. Пожежі локалізовані, відкритого вогню немає, здійснюється проливання та спостереження окремих осередків тління лісової підстилки.
Фото читачів

Интересное

Житель Новограда-Волинського накрав телефонного дроту на 2 тис. грн. — Новости Житомира

Житель Новограда-Волинського накрав телефонного дроту на 2 тис. грн. Сьогодні, 09:52 Між селами Кануни та Кикова Новоград-Волинського району 57-річний чоловік демонтував лінії електрозв’язку. Про крадіжку в міліцію повідомили з дирекції підприємства «Укртелекому». Сума завданих збитків становить 2000 гривень. Правоохоронці провели низку заходів для розкриття злочину і встановили, що до його вчинення ймовірно причетний 57-річний житель