Последние новости
Главная / Новости / На півночі області горять торфяники: Коростень в диму, у Житомирі — запах гару — Новости Житомира

На півночі області горять торфяники: Коростень в диму, у Житомирі — запах гару — Новости Житомира

На півночі області горять торфяники: Коростень в диму, у Житомирі – запах гару
У Коростені Житомирської області з самого ранку все місто знаходиться в диму, запах гару зранку відчули і житомиряни.
Коростеці розповіли про те, що специфічний запах диму, який нагадує торф, з’явився ще 25 серпня у вечері.
У Коростенській пожежній частині №8 нам повідомили, що більше за все горять торфяники у Лугинському та Олевському районах.
«У Луганському та Олевському районах знаходяться торфяники, більше за все, що це вони розгорілися. Близько 10 днів тому поблизу с. Грозино, Коростенського району горіло сміттєзвалище, але комунальники, які там щоденно працювали, ліквідували загоряння», – сказали у пожежній частині.
У Житомирі запах гару,, зранку 26 серпня, відчули всі місцеві жителі. У прес-служба управління ДСНС у Житомирській області повідомили, що у місті все спокійно, повідомлення про пожежі не надходило.
Станом на 08:00 26 серпня продовжуються ліквідації пожеж між колишніми селами Ковшилівка і Буда Варовичі та поблизу с. Вільча на території зони відчуження у Київській області. Пожежі локалізовані, відкритого вогню немає, здійснюється проливання та спостереження окремих осередків тління лісової підстилки.
Фото читачів

Интересное

Очікувана явка виборців, гречка і 5 % барєр: у Житомирі обговорили місцеві вибори — Новости Житомира

13 серпня відбувся семінар на тему «Виборче законодавство: особливості кампанії», організатором якого виступив Центр Суспільних Комунікацій. Захід відвідали діючі депутати міської ради, представники «Радикальної партії», «Сили людей», «Демократичного Альянсу», «Свободи», «Укроп», «Народного контролю», «Народного фронту» та ін.,  експерти, журналісти, громадські активісти та усі, кому цікава тема виборів. Про це повідомила голова Центру Суспільних Комунікацій  Ірина