Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі фірми, які тимчасово вивозили сміття з території трьох ЖЕКів, виграли конкурс — Новости Житомира

У Житомирі фірми, які тимчасово вивозили сміття з території трьох ЖЕКів, виграли конкурс — Новости Житомира

У Житомирі фірми, які тимчасово вивозили сміття з території трьох ЖЕКів, виграли конкурс
10 серпня конкурсна комісія визначила переможців конкурсу на визначення виконавців послуг із вивозу побутових відходів – ТОВ «Зелене Місто-Житомир» та ПП «ВЖРЕП №4».
Про це повідомляє управління по зв’язках з громадськістю міської ради
«Вивозитиме сміття з території ВЖРЕПів №1 – ТОВ «Зелене Місто-Житомир», а з території ВЖРЕПів №3 та №5 – ПП «ВЖРЕП №4». З компаніями будуть укладені договори терміном на 5 років», – йдеться у повідомленні, яке опубліковане на сайті 17 серпня.
На конкурс претендували загалом п’ять виконавців, були ще ТОВ «Екопоінт Житомир», ПП «Керуюча компанія «Чисте місто» та КП «ВЖРЕП№11».
«З дванадцяти членів конкурсної комісії були присутні десять, які оцінили конкурсну документацію. Переможців визначили за найкращими пропозиціями відповідно виставлених умов: контейнерський парк, техніка, тарифи та ін.», – пояснюють у міській раді.
Як повідомляв , 8 червня управління житлового господарства , за результатами якого території ВЖРЕП №№1, 3, 5 , але компанія відмовилася укладати договори. Перший заступник мера Сергій Сухомлин говорив, що .
1 липня члени виконкому дозволили трьом підприємствам – ТОВ «Зелене Місто-Житомир», ПП «Керуюча компанія «Чисте місто», ПП «ВЖРЕП №4» – з цих ВЖРЕПів. Під час засідання член виконкому Владислав Пучич говорив про те, що компанія «Зелене Місто-Житомир» має статутний капітал 500 грн, а її засновником є 27-річна дівчина.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"