Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі фірми, які тимчасово вивозили сміття з території трьох ЖЕКів, виграли конкурс — Новости Житомира

У Житомирі фірми, які тимчасово вивозили сміття з території трьох ЖЕКів, виграли конкурс — Новости Житомира

У Житомирі фірми, які тимчасово вивозили сміття з території трьох ЖЕКів, виграли конкурс
10 серпня конкурсна комісія визначила переможців конкурсу на визначення виконавців послуг із вивозу побутових відходів – ТОВ «Зелене Місто-Житомир» та ПП «ВЖРЕП №4».
Про це повідомляє управління по зв’язках з громадськістю міської ради
«Вивозитиме сміття з території ВЖРЕПів №1 – ТОВ «Зелене Місто-Житомир», а з території ВЖРЕПів №3 та №5 – ПП «ВЖРЕП №4». З компаніями будуть укладені договори терміном на 5 років», – йдеться у повідомленні, яке опубліковане на сайті 17 серпня.
На конкурс претендували загалом п’ять виконавців, були ще ТОВ «Екопоінт Житомир», ПП «Керуюча компанія «Чисте місто» та КП «ВЖРЕП№11».
«З дванадцяти членів конкурсної комісії були присутні десять, які оцінили конкурсну документацію. Переможців визначили за найкращими пропозиціями відповідно виставлених умов: контейнерський парк, техніка, тарифи та ін.», – пояснюють у міській раді.
Як повідомляв , 8 червня управління житлового господарства , за результатами якого території ВЖРЕП №№1, 3, 5 , але компанія відмовилася укладати договори. Перший заступник мера Сергій Сухомлин говорив, що .
1 липня члени виконкому дозволили трьом підприємствам – ТОВ «Зелене Місто-Житомир», ПП «Керуюча компанія «Чисте місто», ПП «ВЖРЕП №4» – з цих ВЖРЕПів. Під час засідання член виконкому Владислав Пучич говорив про те, що компанія «Зелене Місто-Житомир» має статутний капітал 500 грн, а її засновником є 27-річна дівчина.

Интересное

До кінця місяця Житомирщина буде повністю готова до опалювального сезону — Новости Житомира

22 вересня, керівництво Бердичева, Коростеня, Новоград-Волинського та Житомира доповідали в облдержадміністрації про стан готовності міст до осінньо-зимового періоду. У Бердичеві всі котельні готові до опалювального сезону, проводяться ремонти теплотрас. 1 котельню було переведено на альтернативні види палива. На державну програму енергозбереження передбачено 100 тис. грн, проте діятиме вона поки що тільки для ОСББ. У Бердичеві