Последние новости
Главная / Новости / Завтра в Житомирі курсанти складатимуть присягу — Новости Житомира

Завтра в Житомирі курсанти складатимуть присягу — Новости Житомира

Завтра в Житомирі курсанти складатимуть присягу
29 серпня о 10:00 ранку на стройовому плацу військового інституту імені С.П.Корольова відбудуться урочисті заходи, присвячені складанню Військової присяги на вірність Українському народу курсантами набору 2015 року.
Майбутні офіцери урочисто присягнуть бути вірними і відданими українському народові, захищати суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність України та сумлінно й чесно виконувати військовий обов’язок.
Серед тих, хто цього року вступив до військового інституту, не лише вчорашні школярі та ліцеїсти, а й військовослужбовці контрактної служби, половина з яких – учасники бойових дій, пише офіційний сайт вузу. За результатами вступних іспитів державне замовлення з прийому першокурсників виконане в повному обсязі. Вже протягом трьох тижнів курсанти проходять первинну військово-професійну підготовку в польових умовах на базі 190-го навчального центру. Завершує етап цієї підготовки складання Військової присяги 29 серпня.
Привітати першокурсників з цією знаменною подією запрошені керівництво Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, Департаменту військової освіти та науки, керівники Житомирської області та Житомира, державні і громадські діячі, гості з усіх регіонів України.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"