Последние новости
Главная / Новости / В рамках благодійної програми «Разом переможемо» житомиряни зібрали для військового шпиталю більше 12 тис. грн — Новости Житомира

В рамках благодійної програми «Разом переможемо» житомиряни зібрали для військового шпиталю більше 12 тис. грн — Новости Житомира

В рамках благодійної програми «Разом переможемо» житомиряни зібрали для військового шпиталю більше 12 тис. грн  
Більше 12 тис. грн зібрали житомиряни на потреби військового шпиталю в рамках благодійної програми «Разом переможемо». Впродовж кількох місяців на підприємствах групи корпорації «ОКЕАН» були встановлені скриньки для збору коштів на потреби військових.
Голова правління благодійного фонду «Рідний Житомир» Людмила Кропивницька розповідає: вже багато років благодійна організація підтримує бійців не тільки на передовій, а й у тилу, а цього разу до доброї справи долучили і пересічних житомирян.
«Вояки захищають нас там, а ми намагаємося тут боронити тут їх родини, боронити тих, хто зараз в шпиталі і ці кошти підуть на придбання необхідного в шпиталь. І дуже приємно, що сьогодні ми можемо долучити всіх бажаючих», – каже Людмила Кропивницька.
Про відкриття скриньок попередили заздалегідь, щоб житомиряни могли на власні очі побачити як перераховуються та передаються кошти. Запросили і представника військового шпиталю. Завідуючий шкірно-венерологічним відділеннямкаже: що саме придбають на ці кошти остаточно не вирішили. «Ми потребуємо допомоги у придбанні холодильника для медикаментів, ксерокс, принтер для роботи у відділенні, тому що дуже багато виникає питань: довідок, виписних епікризів тощо», – каже Анатолій Андрусік.
Заступник голови правління благодійного фонду «Рідний Житомир» розповідає: житомирському військовому госпіталю допомагають вже не вперше і постійно тримають контакт з бійцями. Володимир Кропивницький також додає: займатися благодійністю почали задовго до того, як зареєстрували благодійний фонд. «На АТО ми надали допомоги близько на 1,7 млн. грн.– це наша родина, колеги і однодумці, крім того на навчальні заклади десь близько півтора мільйони за останні півтора-два роки. Думаю, що на цьому ми зупинятися не будемо», – каже Володимир Кропивницький.
У фонді запевняють: без діла скриньки не стоятимуть і вже за тиждень планують знову розпочати збір коштів.
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"