Последние новости
Главная / Новости / У райцентрі Житомирської області спалюючи сміття пенсіонер отримав 70% опіків тіла — Новости Житомира

У райцентрі Житомирської області спалюючи сміття пенсіонер отримав 70% опіків тіла — Новости Житомира

У райцентрі Житомирської області спалюючи сміття пенсіонер отримав 70% опіків тіла
У Радомишлі Житомирської області рятувальники 31 серпня о 12:10 отримали повідомлення про загорання сухої трави на одній із вулиць районного центру.
Про це повідомила прес-служба управління ДСНС у Житомирській області.
«Прибулі на місце події рятувальники встановили, що горить суха трава та сміття на відкритій території житлового сектору. За попередньою інформацією, загорання сталось через необережне поводження з вогнем. Очевидці розповіли, що бачили чоловіка, який спалював сміття на даній території. Від сміття зайнялась суха трава. Громадянин зрозумів, що полум’я починає розповсюджуватись. Він намагався сам загасити вогонь, проте йому це не вдалось. Чоловік опинився у вогняній пастці», – йдеться у повідомленні.
«Карета» швидкої, що приїздила до прибуття фахівців ДСНС, госпіталізувала постраждалого до Радомишльської центральної районної лікарні. 77-річний чоловік отримав опіки 2 а,б ст. тулуба (70% тіла).
Фото прес-служби управління ДСНС у Житомирській області

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"