Последние новости
Главная / Новости / Другу поліклініку у Житомирі за 2,7 мільйона ремонтуватиме Комунальник — Новости Житомира

Другу поліклініку у Житомирі за 2,7 мільйона ремонтуватиме Комунальник — Новости Житомира

Другу поліклініку у Житомирі за 2,7 мільйона ремонтуватиме "Комунальник"
Комунальна установа Центральна міська лікарня №2 м.Житомира визначила переможця на капітальний ремонт поліклініки КУ ЦМЛ №2 за адресою Л. Українки, 16.
Про це пише “Вісник державних закупівель”.
Дата акцепту – 26 серпня.
Торги виграла житомирська приватна ремонтно-будівельна фірма “Комунальник” Миколи Корзуна із сумою 2 млн. 707 тис. грн. з ПДВ. При цьому від двох фірм були пропозиції дешевші: ПП БК-Сервіс запрпонував 2 мле. 512 тис. грн, а ПП Компанія “РОС” – 2 млн. 596 тис. грн.
В поліклініці замінять вікна, улаштують покрівлю, замінять систему опалення.
Як писав Репортер, “Комунальник” у 2014 році по реконструкції об’єктів у Житомирі. Він вже відреконструював 32-й, 25-й, 63-й дитсадки, виграв завершення будинку по Щорса, 155. за 2,5 млн. грн. в будинку дитини у Житомирі. Загалом фірма за три роки отримала замовлень на 31 млн. грн.

Интересное

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів — Новости Житомира

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів Сьогодні, 11:46 На командному чемпіонаті України з шахів серед юнаків та дівчат «Біла тура», який 12-14 вересня проходив в Житомирі, перемогла команда з Харкова. А за срібло змагалися збірна Житомира (Волотовський Кирил, Лудіщев Артем, Басистий Іван, Пампуха Олександра) та гімназія №23 (Новицький Ярослав,