Последние новости
Главная / Новости / Бажаючі очолити Коростишівський педколедж мають подати документи до 20 серпня — Новости Житомира

Бажаючі очолити Коростишівський педколедж мають подати документи до 20 серпня — Новости Житомира

Бажаючі очолити Коростишівський педколедж мають подати документи до 20 серпня
Відповідно до Закону України «Про вищу освіту», Житомирська обласна рада як власник Коростишівського педагогічного коледжу імені І.Я. Франка 22 червня оголосила конкурс на заміщення вакантної посади керівника цього вищого навчального закладу.
Термін подання документів на участь у конкурсі завершується 20 серпня. Як повідомляє прес-служба облради, вибори проведуть 22 вересня.
У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають вищу освіту і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників або стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах не менш як десять років.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:
– заяву на участь у конкурсі;
– особовий листок з обліку кадрів з фотографією розміром 3х4 см;
– автобіографію;
– копії документів про вищу освіту, наукові ступені та вчені звання (за наявності);
– довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.09.2000 № 1465 (Офіційний вісник України, 2000 р., № 39, ст. 1656);
– копію паспорта, засвідчену претендентом;
– копію трудової книжки.
Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, засновником або нотаріально.
Документи приймаються за адресою: 10014, м. Житомир, майдан ім. С.П.Корольова, 1, каб. 115; електронна пошта:
Телефони для довідок: 47-51-23; 47-51-24; 47-44-97.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"