Последние новости
Главная / Новости / Троє осіб з Житомирської області підозрюються в терористичній діяльності на території Донеччини — Новости Житомира

Троє осіб з Житомирської області підозрюються в терористичній діяльності на території Донеччини — Новости Житомира

Троє осіб з Житомирської області підозрюються в терористичній діяльності на території Донеччини
Прокуратурою Житомирської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях за фактом сприяння діяльності терористичній організації та участі у діяльності не передбачених законом збройних формуваннях (ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 260 КК України).
Про це інформує прес-служба Генеральної прокуратури України.
«За погодженням з процесуальним прокурором, повідомлено про підозру трьом особам, які у травні 2014 року виїхали до Донецької області, де стали активістами терористичної організації «ДНР», а двоє з них увійшли до незаконного військового формування «Оплот»», – йдеться в повідомленні.
Особи підозрюються в організації забезпечення терористичної організації зброєю з метою її подальшого застосування у збройних протистояннях із правоохоронними органами України і військовослужбовцями Збройних Сил України.
Окрім того, один з підозрюваних розшукується судом у кримінальному провадженні за фактом організації побиття у м. Житомирі учасників Євромайдану.
Досудове розслідування у зазначених кримінальних провадженнях здійснює управління СБУ в області.

Интересное

В Житомирі на ринку працюють іноземці-нелегали — Новости Житомира

В Житомирі на ринку працюють іноземці-нелегали Сьогодні, 12:25 У ході проведення у Житомирі профілактичних заходів спільна рейдова група правоохоронців затримала трьох чоловіків, громадян Узбекистану, за порушення установлених правил перебування на території України. Нині в області тривають профілактичні заходи під умовною назвою «Кордон-2015», до участі в яких залучаються працівники УМВС, УДМС та військовослужбовці Житомирського прикордонного загону.