Последние новости
Главная / Новости / Троє осіб з Житомирської області підозрюються в терористичній діяльності на території Донеччини — Новости Житомира

Троє осіб з Житомирської області підозрюються в терористичній діяльності на території Донеччини — Новости Житомира

Троє осіб з Житомирської області підозрюються в терористичній діяльності на території Донеччини
Прокуратурою Житомирської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях за фактом сприяння діяльності терористичній організації та участі у діяльності не передбачених законом збройних формуваннях (ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 260 КК України).
Про це інформує прес-служба Генеральної прокуратури України.
«За погодженням з процесуальним прокурором, повідомлено про підозру трьом особам, які у травні 2014 року виїхали до Донецької області, де стали активістами терористичної організації «ДНР», а двоє з них увійшли до незаконного військового формування «Оплот»», – йдеться в повідомленні.
Особи підозрюються в організації забезпечення терористичної організації зброєю з метою її подальшого застосування у збройних протистояннях із правоохоронними органами України і військовослужбовцями Збройних Сил України.
Окрім того, один з підозрюваних розшукується судом у кримінальному провадженні за фактом організації побиття у м. Житомирі учасників Євромайдану.
Досудове розслідування у зазначених кримінальних провадженнях здійснює управління СБУ в області.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"