Последние новости
Главная / Новости / Гурт «СКРЯБІН» не давав спокою житомирським глядачам: танцювали, співали та згадували Кузьму — Новости Житомира

Гурт «СКРЯБІН» не давав спокою житомирським глядачам: танцювали, співали та згадували Кузьму — Новости Житомира

Гурт «СКРЯБІН» не давав спокою житомирським глядачам: танцювали, співали та згадували Кузьму
Гурт “СКРЯБІН” не давав спокою житомирським глядачам протягом усього концерту 7 вересня.
Учора на сцені облмуздрамтеатру виступив легендарний гурт “Скрябін”, музиканти якого виконали знамениті хіти й згадали всіма улюбленого Добряка Кузьму.
Відкрили вечір житомирські радіоведучі Юлія Карпова та Дмитро Єгоров, які розігріли зал, згадуючи рпазом з глядачами пісні Кузьми. Нагадаємо, що наші земляки, Юля та Діма, нещодавно Тривалість ефіру склала 65 годин. Метою було перевершити попередній рекорд, встановлений «Русским Радио Россия» (60 годин).
«Андрій колись хотів, аби про радіо S.R.A.K.A почули всі. Це був не радіомарафон, а інтернаціональний марафон фантастичної людської підтримки. Ми зуміли встановити в Україні новий національний та світовий рекорди. Це наш подарунок для сім’ї Андрія — ми здійснили один із його найсміливіших планів, ми горді, що це сталось в Україні», – розповіла Юлія.
На сцену вийшли музиканти гурту. До вже звичного складу музикантів: Олексій Зволинський (Зваля) — гітара, Костянтин Глітін — бас-гітара, Вадим Колісніченко — ударні, Ольга Лізгунова — бек-вокал, приєдналась свіжа кров – новий вокаліст Женя Толочний.
Не вистачало на цій сцені лише Добряка Андрія Кузьменка… Проте музиканти попросили житомирян не сумувати, а відриватись, підспівувати його пісень та танцювати, бо саме цього хотів Кузьма.
Вечір розпочався піснями “Мовчати”, “Люди, як кораблі”, “Озимі люди”. Потім додали драйву старі хіти “Окуляри”, “Маршрутка”, “Гламур”, “Шмата”, “Хлопці-олігархи”, “Ти мені не даєш” тощо. Глядачі пустились в танці, особливо активними були діти.
На завершення пролунала запис колискової від мами Андрія Ольги Кузьменко. Та пісня “Мама” у оригінальному записі Кузьми. Глядачі підспівували та згадували свого кумира..
Публіка аплодувала, а також бурхливо викликала музикантів на біс, на що останні не зволікали та подарували порцію усім відомих крутих хітів Кузьми. Глядачі, піднявшись зі своїх місць, оплесками, квітами та вигуками “Молодці” викупали музикантів гурту “Скрябін”.
На концерт також завітали бійці, які нині проходять реабілітацію та лікування у Житомирському госпіталі та десантники 95-ої бригади. Як відомо, Кузьма підтримував та всіляко допомагав військовим у зоні АТО. А його пісні “Лист до друга”, “Остання сигарета” давно полюбились українським бійцям на сході.
Останній візит Багато глядачів концерту вчора є відданими Кузьмі та не пропускали жодного його візиту.
Кузьма в наших серцях…
Нагадаємо, лідер українського гурту “Скрябін”
Фото з концерту можна проглянути в

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"