Последние новости
Главная / Новости / До наступного року в Житомирі відновлять два дитячих садки, — Сухомлин — Новости Житомира

До наступного року в Житомирі відновлять два дитячих садки, — Сухомлин — Новости Житомира

До наступного року в Житомирі відновлять два дитячих садки, – Сухомлин  
Розбиті віконні шибки, розібрані стіни та зламані кахлі – у такому стані з 1995 року перебуває дитячий садок № 58. Втім, вже наступного року тут знову зможуть з’явитись вихованці.
Про це розповів перший заступник Житомирського міського голови Сергій Сухомлин.
За словами Сухомлина, спроби повернути садок у комунальну власність міста розпочались ще декілька років тому.
“Починаючи з 2013 року за численними зверненнями мешканців мікрорайону Крошня я, будучи ще депутатом обласної ради, і Геннадій Григорович Зубко, як депутат Верховної Ради, писали звернення на Міністерство освіти з проханням передати цей садочок у комунальну власність. І ось у квітні минулого року ми отримали згоду про передачу цього садка у комунальну власність. Дев’ятнадцятого, мені здається, червня 2014 року виконком прийняв рішення, взяв на баланс цей садок, і після цього ми стали будувати плани з приводу відновлення цього садка”, – розповідає перший заступник Житомирського міського голови Сергій Сухомлин.
За словами першого заступника міського голови, у Житомирі відновлять два дитячих садочка. Частину коштів на відбудову дошкільних дитячих закладів виділила міська рада, інша частина грошей надійде з Державного фонду регіонального розвитку. “Що таке ці два садочки: це 270 місць для діток, це 120 робочих місць – викладачі, вихователі та всі ті люди, які працюють у садочках. Тобто, для міста Житомира це 120 робочих місць і це можливість людям, які живуть в цьому районі, не вести дитину кудись в садок далеко від дому, а віддати дитину прямо поруч з будинком. І це дасть можливість людям, які проживають в сусідніх будинках, віддати дитину в садок, який знаходиться у них фактично у дворі”, – каже перший заступник Житомирського міського голови Сергій Сухомлин.
За словами Сергія Сухомлина, роботи по відновленню двох дитсадків розпочнуться вже у вересні, а перших вихованців дитячі дошкільні заклади зможуть прийняти вже наступного літа.
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"