Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області 21 навчальний заклад не відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, – СЕС — Новости Житомира

У Житомирській області 21 навчальний заклад не відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, – СЕС — Новости Житомира

У Житомирській області 21 навчальний заклад не відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, – СЕС
У Житомирській області 21 навчальний заклад не відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, – СЕС Сьогодні, 13:44 Напередодні нового навчального року спеціалісти Держсанепідслужби Житомирської області здійснюють перевірки закладів освіти у складі районних та міських комісій з перевірки готовності шкіл.
Про це повідомляє прес-служба Держсанепідслужби Житомирської області.
«У новому навчальному році в області готуються до відкриття 753 загальноосвітні навчальні заклади. З них не відповідає санітарно-гігієнічним вимогам за станом матеріально-технічної бази – 21 заклад. У поточному році ЗОНЗ І-ІІ ст. с.Заможне Житомирського району та с.Анета Новоград-Волинського району з 1.09.2015 р. призупиняють функціонування у зв’язку з невідповідністю санітарно-гігієнічним вимогам за складом та набором приміщень. Також за висновками технічної експертизи частково аварійним визнано корпус старших класів Бистрицької ЗОШ І-ІІІ ступеню Бердичівського району», – йдеться у повідомленні.
Проведення капітального ремонту та реконструкції потребують 40 загальноосвітніх навчальних закладів. Це, передусім, ремонт котелень, встановлення внутрішніх санітарних вузлів, завершення будівництва харчоблоків, ремонт дахів, тощо.
У 48 закладах Житомирської області проведена певна робота щодо покращення їх матеріально – технічної бази: проведено капітальний ремонт котелень та систем опалення у 10 закладах області, в 1 закладі замінено трубопроводи каналізаційної мережі харчоблоку; обладнано та відновлено роботу внутрішніх санітарних вузлів у 10 закладах.
«У новому навчальному році 46 шкіл не мають власних харчоблоків. Окрім того, 15 харчоблоків не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам за площами та набором приміщень, відсутністю гарячої проточної води. Вагомим порушенням є недостатність технологічного та холодильного обладнання, дезінфекційних засобів, що характерно, в першу чергу, для харчоблоків загальноосвітніх шкіл Малинського та Овруцького районів. Така ситуація зумовлена тим, що на даний час питання організації харчування учнів не вирішено у зв’язку з відміною зони посиленого радіоекологічного контролю. Проблемним питанням для низки шкіл є водозабезпечення та водовідведення. В області 211 загальноосвітніх шкіл забезпечуються водою для питних та господарських потреб з колодязів. При цьому не каналізованими є 209 загальноосвітніх навчальних закладів», – розповіли у прес-службі СЕС.
Станом на 17 серпня здійснено 295 комісійних перевірок навчально-виховних закладів щодо готовності їх до нового 2015-2016 навчального року. Порушення вимог санітарного законодавства виявлено під час 27 перевірок. Загалом, Держсанепідслужбою області надано 583 пропозиції щодо покращення матеріально-технічної бази загальноосвітніх навчальних закладів. При цьому з перевірених пропозицій виконано 257.
Джерело статті: Житомир.info

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"