Последние новости
Главная / Новости / Суд забрав у житомирської фірми приміщення лікувально-оздоровчого центру, яка те винаймала з 2013 року — Новости Житомира

Суд забрав у житомирської фірми приміщення лікувально-оздоровчого центру, яка те винаймала з 2013 року — Новости Житомира

Суд забрав у житомирської фірми приміщення лікувально-оздоровчого центру, яка те винаймала з 2013 року
ТОВ “Фаворит Девелопмент Компані”, взявши у лютому 2013р в оренду цілісний майновий комплекс КП “Обласний лікувально-оздоровчий реабілітаційний центр “Полісся” Житомирської облради, понад півроку не сплачував орендної плати.
Про це повідомляють в обласній прокуратурі.
Унаслідок порушення орендарем умов договору до бюджету не надійшло майже 300 тис. грн.
З метою розірвання договору оренди та повернення майна, КП “Агенція з питань регіонального розвитку” облради заявила позов, який неодноразово розглядався судами різних інстанцій.
Господарський суд області прийняв рішення про повернення жителям області лікувально-оздоровчого реабілітаційного центру “Полісся” вартістю майже 6 млн грн.
Нагадаємо, Житомирська обласна рада у 2013 році комунальне підприємство “Обласний лікувально-оздоровчий реабілітаційний центр “Полісся”.хотіла продати на аукціоні.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"