Последние новости
Главная / Новости / Суд забрав у житомирської фірми приміщення лікувально-оздоровчого центру, яка те винаймала з 2013 року — Новости Житомира

Суд забрав у житомирської фірми приміщення лікувально-оздоровчого центру, яка те винаймала з 2013 року — Новости Житомира

Суд забрав у житомирської фірми приміщення лікувально-оздоровчого центру, яка те винаймала з 2013 року
ТОВ “Фаворит Девелопмент Компані”, взявши у лютому 2013р в оренду цілісний майновий комплекс КП “Обласний лікувально-оздоровчий реабілітаційний центр “Полісся” Житомирської облради, понад півроку не сплачував орендної плати.
Про це повідомляють в обласній прокуратурі.
Унаслідок порушення орендарем умов договору до бюджету не надійшло майже 300 тис. грн.
З метою розірвання договору оренди та повернення майна, КП “Агенція з питань регіонального розвитку” облради заявила позов, який неодноразово розглядався судами різних інстанцій.
Господарський суд області прийняв рішення про повернення жителям області лікувально-оздоровчого реабілітаційного центру “Полісся” вартістю майже 6 млн грн.
Нагадаємо, Житомирська обласна рада у 2013 році комунальне підприємство “Обласний лікувально-оздоровчий реабілітаційний центр “Полісся”.хотіла продати на аукціоні.

Интересное

У Житомирі сотні людей занурювалися в освячену воду та зігрівалися чаєм. Фоторепортаж — Новости Житомира

Зранку, 19 січня сотні житомирян зібралися в гідропарку, щоб скупатися у воді, яку освятили священнослужителі. З житомирянами пірнув у воду і міський голова Сергій Сухомлин.   Для переодягання та обігріву на березі встановлені два намети: чоловічий та жіночий. Також працює ярмарок на якому можна зігрітись гарячими напоями та скуштувати святкової каші.