Последние новости
Главная / Новости / Сількому господарству в Україні прогнозують падіння майже на 6% — Новости Житомира

Сількому господарству в Україні прогнозують падіння майже на 6% — Новости Житомира

Сількому господарству в Україні прогнозують падіння майже на 6%
Сількому господарству в Україні прогнозують падіння майже на 6% Сьогодні, 16:00 Сільське господарство має шанси завершити цей рік у мінусах. Мінекономрозвитку прогнозує, що падіння аграрного сектору становитиме 5,7%.
Згідно з прогнозом, падіння тваринництва за підсумками року може становити 5%, а рослинництва – 6,4%.
У Мінекономрозвитку зазначають, що основним фактором падіння стала зупинка роботи тваринницьких підприємств через втрату коопераційних зв’язків зі Сходом країни, а також складні умови проведення польових робіт у Донецькій і Луганській областях, скорочення сільгоспвиробництва в яких становило 37% і 30,6% відповідно.
Крім того, негативними для сільгоспвиробництва факторами стали збільшення витрат виробництва, а також зменшення попиту з боку переробної промисловості.
Джерело статті: ТСН

Интересное

У бійця 30-ї бригади, який врятував більше ста побратимів, водій маршрутки вимагав гроші — Новости Житомира

Бійця 30-ї бригади Петра Дубовика з Новоград-Волинська, який врятував понад 100 бійців в районі Дебальцевого, не пустили в автобус за посвідченням УБД. Про це пишуть "Факти". Житель Житомирщини механік-водій Петро Дубовик, який при виході з Дебальцеве врятував понад сто бійців і був нагороджений орденом «За мужність», після поранення знаходився в госпіталі, а зараз проходить медкомісію