Последние новости
Главная / Новости / Сількому господарству в Україні прогнозують падіння майже на 6% — Новости Житомира

Сількому господарству в Україні прогнозують падіння майже на 6% — Новости Житомира

Сількому господарству в Україні прогнозують падіння майже на 6%
Сількому господарству в Україні прогнозують падіння майже на 6% Сьогодні, 16:00 Сільське господарство має шанси завершити цей рік у мінусах. Мінекономрозвитку прогнозує, що падіння аграрного сектору становитиме 5,7%.
Згідно з прогнозом, падіння тваринництва за підсумками року може становити 5%, а рослинництва – 6,4%.
У Мінекономрозвитку зазначають, що основним фактором падіння стала зупинка роботи тваринницьких підприємств через втрату коопераційних зв’язків зі Сходом країни, а також складні умови проведення польових робіт у Донецькій і Луганській областях, скорочення сільгоспвиробництва в яких становило 37% і 30,6% відповідно.
Крім того, негативними для сільгоспвиробництва факторами стали збільшення витрат виробництва, а також зменшення попиту з боку переробної промисловості.
Джерело статті: ТСН

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"