Последние новости
Главная / Новости / Житомирський губернатор пропонує «свободівцю» звільнитися з посади заступника начальника управління — Новости Житомира

Житомирський губернатор пропонує «свободівцю» звільнитися з посади заступника начальника управління — Новости Житомира

Житомирський губернатор пропонує «свободівцю» звільнитися з посади заступника начальника управління
Житомирський губернатор Сергій Машковський пропонує заступнику начальника управління охорони здоров’я, члену ВО «Свободи» Сергію Бондарчуку написати заяву на звільнення.
Про це Бондарчук повідомив вранці 3 вересня на власній сторінці у фейсбук. Пізніше заступник начальника управління виклав свою офіційну заяву.
Друзяки ! Тільки що мав чергову розмову з головою Житомирської ОДА Машковським С.О., який поставив ультиматум : Сьогодні…
Posted by on
«Розглянувши Вашу пропозицію щодо звільнення з посади, в зв’язку із моєю політичною позицією, мною було прийнято рішення використати частину щорічної основної відпустки тривалістю 26 календарних днів з 07 вересня 2015 року по 02 жовтня 2015 року», – пише Сергій Бондарчук у заяві на ім’я губернатора.
Він зазначає, що, у разі висування його кандидатом до обласної ради від ВО «Свобода», візьме відпустку без збереження заробітної плати «на весь період передвиборної агітації».
«Після закінчення виборчого процесу, обіцяю повернутися до обговорення з Вами доцільності подальшого перебування мене на займаній посаді», – такими словами завершує заяву Бондарчук.
Нагадаємо, 31 серпня Сергій Бондарчук разом з однопартійцями брав участь .
На фото прес-служби обласної організації ВО «Свобода» Бондарчук в центрі, у білій футболці

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"