Последние новости
Главная / Новости / Житомирський губернатор пропонує «свободівцю» звільнитися з посади заступника начальника управління — Новости Житомира

Житомирський губернатор пропонує «свободівцю» звільнитися з посади заступника начальника управління — Новости Житомира

Житомирський губернатор пропонує «свободівцю» звільнитися з посади заступника начальника управління
Житомирський губернатор Сергій Машковський пропонує заступнику начальника управління охорони здоров’я, члену ВО «Свободи» Сергію Бондарчуку написати заяву на звільнення.
Про це Бондарчук повідомив вранці 3 вересня на власній сторінці у фейсбук. Пізніше заступник начальника управління виклав свою офіційну заяву.
Друзяки ! Тільки що мав чергову розмову з головою Житомирської ОДА Машковським С.О., який поставив ультиматум : Сьогодні…
Posted by on
«Розглянувши Вашу пропозицію щодо звільнення з посади, в зв’язку із моєю політичною позицією, мною було прийнято рішення використати частину щорічної основної відпустки тривалістю 26 календарних днів з 07 вересня 2015 року по 02 жовтня 2015 року», – пише Сергій Бондарчук у заяві на ім’я губернатора.
Він зазначає, що, у разі висування його кандидатом до обласної ради від ВО «Свобода», візьме відпустку без збереження заробітної плати «на весь період передвиборної агітації».
«Після закінчення виборчого процесу, обіцяю повернутися до обговорення з Вами доцільності подальшого перебування мене на займаній посаді», – такими словами завершує заяву Бондарчук.
Нагадаємо, 31 серпня Сергій Бондарчук разом з однопартійцями брав участь .
На фото прес-служби обласної організації ВО «Свобода» Бондарчук в центрі, у білій футболці

Интересное

«Самопоміч» визначилася з кандидатами у мери Житомира та Бердичева — Новости Житомира

 Політична партія «Об’єднання «Самопоміч» визначилася із кандидатами у мери Житомира та Бердичева. Інформація про кандидатури опубліковано на офіційному сайті «Самопомочі». На посаду мера Житомира претендує голова місцевого осередку партії Наталія Чиж, у Бердичеві керівником міста хоче стати Юлія Лефтер. Опубліковані біографії претенденток: Чиж Наталія Михайлівна – народилася 6 лютого 1972 року в м. Житомир. У