Последние новости
Главная / Новости / В Житомирі на концерті зібрали понад 9 тис грн на операцію Юрію Коханчуку | Новости Житомира

В Житомирі на концерті зібрали понад 9 тис грн на операцію Юрію Коханчуку | Новости Житомира

У приміщенні Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Ольжича ліцеїсти комунального закладу “Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей” провели благодійний концерт у підтримку свого товариша 14-річного ліцеїста 2-А курсу Юрія Коханчука.
Хлопчику встановили діагноз некомпактний міокардит. Щоб жити, йому потрібна трансплантація серця. Операція коштує 140 000 $.
До доброчинної акції долучились начальник управління культури Житомирської облдержадміністрації Юрій Градовський, солістка хорової капели «ОРЕЯ» Яніна Яремчук, представники зразкових ансамблів народного та аматорського танців “Колорит та “Юність”, аматорський дует батьків з міста Володар-Волинського, керівник музичної студії “Т-Фактор” Тетяна Дідковська, українська співачка Лєна Дарк та ліцеїсти.
На концерті було зібрано 9 142 гривні, гроші були одразу передані батькові Юрія Олександру. Він подякував за підтримку та закликав батьків більше часу проводити з їхніми дітьми.
Станом на 12 листопада на рахунку Юрія налічувалось 890 тисяч гривень.
Реквізити для допомоги:
Картка Приват Банку 4323 3450 0109 5331 Коханчук Марина
Телефон: 0972516819 (Коханчук Олександр)

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"