Последние новости
Главная / Новости / В Житомирі на концерті зібрали понад 9 тис грн на операцію Юрію Коханчуку | Новости Житомира

В Житомирі на концерті зібрали понад 9 тис грн на операцію Юрію Коханчуку | Новости Житомира

У приміщенні Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Ольжича ліцеїсти комунального закладу “Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей” провели благодійний концерт у підтримку свого товариша 14-річного ліцеїста 2-А курсу Юрія Коханчука.
Хлопчику встановили діагноз некомпактний міокардит. Щоб жити, йому потрібна трансплантація серця. Операція коштує 140 000 $.
До доброчинної акції долучились начальник управління культури Житомирської облдержадміністрації Юрій Градовський, солістка хорової капели «ОРЕЯ» Яніна Яремчук, представники зразкових ансамблів народного та аматорського танців “Колорит та “Юність”, аматорський дует батьків з міста Володар-Волинського, керівник музичної студії “Т-Фактор” Тетяна Дідковська, українська співачка Лєна Дарк та ліцеїсти.
На концерті було зібрано 9 142 гривні, гроші були одразу передані батькові Юрія Олександру. Він подякував за підтримку та закликав батьків більше часу проводити з їхніми дітьми.
Станом на 12 листопада на рахунку Юрія налічувалось 890 тисяч гривень.
Реквізити для допомоги:
Картка Приват Банку 4323 3450 0109 5331 Коханчук Марина
Телефон: 0972516819 (Коханчук Олександр)

Интересное

Про житомирську погоду дізнаються в агротехколеджі — Новости Житомира

Про житомирську погоду дізнаються в агротехколеджі Сьогодні, 15:41 Не всі жителі обласного центру знають, що саме на території цього навчального закладу знаходиться обласний центр з гідрометеорології та житомирська метеостанція. Працівники центру розмістилися на першому поверсі студентської їдальні, де і працюють знавці погодного настрою. Тому, коли що сіяти та садити майбутні агрономи не гадають, а можуть