Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині голову РДА притягнуто до відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією — Новости Житомира

На Житомирщині голову РДА притягнуто до відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією — Новости Житомира

На Житомирщині голову РДА притягнуто до відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією
На Житомирщині голову РДА притягнуто до відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією Сьогодні, 10:22 За 7 місяців 2015 року органами прокуратури до суду направлено 1118 протоколів про адміністративні правопорушення.
Правоохоронними органами вживаються системні заходи щодо притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень, пов’язаних із корупцією.
За 7 місяців поточного року правоохоронними органами держави до суду направлено 1682 протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. З них органами прокуратури – 1118, СБУ – 348, МВС – 180.
Судами розглянуто 1368 протоколів зазначеної категорії, у 1207 випадках на правопорушників накладено адміністративне стягнення.
За 7 місяців цього року до адміністративної відповідальності притягнуто 129 посадовців 1 – 4 категорій органів державної влади та місцевого самоврядування.
Серед притягнутих до адміністративної відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, – заступник голови Чернівецької обласної ради, голови районних державних адміністрацій у Закарпатській, Івано-Франківській, Сумській, Полтавській, Хмельницькій, Житомирській, Тернопільській областях, а саме за допущений конфлікт інтересів та порушення вимог фінансового контролю.
До адміністративної відповідальності також притягнуто 42 працівники державної кримінально-виконавчої служби, 30 – органів внутрішніх справ, 20 – фіскальної служби.
Визнано винними 541 осіб за неповідомлення про конфлікт інтересів, 519 – за порушення вимог фінансового контролю, 79 – за сумісництво та суміщення з іншими видами діяльності, 43 – за незаконне одержання дарунка (пожертви).
Найбільш корумпованою є сфера земельних (181 факт порушення), бюджетних (121) правовідносин, система освіти (76), охорони здоров’я (60).
Органами прокуратури застосовувались заходи реагування, визначені статтею 65 Закону.
Низка керівників міністерств після піврічного перебування на посадах лише за ініціативою Генеральної прокуратури України вжили заходів щодо зупинення права на зайняття адвокатською діяльністю. Зокрема, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства екології та природних ресурсів України.
Таким же чином інша частина керівного складу органів виконавчої влади позбулася корпоративних прав, зокрема Міністерства аграрної політики та продовольства України.
Загалом прокурорами за 7 місяців 2015 року внесено 216 подань та інших документів реагування на усунення причин та умов, що сприяли корупційним проявам. За їх розглядом 171 особу притягнуто до дисциплінарної та цивільно-правової відповідальності. Звільнено з посад 94 посадовців. Ще 60 осіб, яких притягнуто до відповідальності, не звільнено через їх перебування на виборних посадах.
Запобігання і протидія корупційним та пов’язаним із корупцією правопорушенням залишається пріоритетним напрямом діяльності органів прокуратури та перебуває на постійному контролі керівництва Генеральної прокуратури України.

Интересное

«Самопоміч» визначилася з кандидатами у мери Житомира та Бердичева — Новости Житомира

 Політична партія «Об’єднання «Самопоміч» визначилася із кандидатами у мери Житомира та Бердичева. Інформація про кандидатури опубліковано на офіційному сайті «Самопомочі». На посаду мера Житомира претендує голова місцевого осередку партії Наталія Чиж, у Бердичеві керівником міста хоче стати Юлія Лефтер. Опубліковані біографії претенденток: Чиж Наталія Михайлівна – народилася 6 лютого 1972 року в м. Житомир. У