Последние новости
Главная / Новости / Співробітники Сбербанку Росії в Житомирі обіцяють змінити провокативну назву — Новости Житомира

Співробітники Сбербанку Росії в Житомирі обіцяють змінити провокативну назву — Новости Житомира

Співробітники “Сбербанку Росії” в Житомирі обіцяють змінити провокативну назву
Синьо-жовті прапори, які в День Державного прапора України житомирські націоналісти подарували банкам окупанта, працівники «Сбербанку Росії» вже зняли.
За словами Олега Черняховича, заступника голови Житомирської міської організації ВО «Свобода», акивістиі мали нагоду поспілкуватись з керівниками відділень.
«Метою нашого візиту було зˈясувати, чому вони зняли державні прапори. Взагалі ”Сбербанк Росії” позиціонує себе як український комерційний банк, проте житомиряни та українці в цілому, думають, що це російський банк, саме через їх промовисту назву», – зазначив заступник голови міської організації.
Внаслідок цієї розмови керівники «Сбербанку Росії» вирішили змінити назву. «Уже сьогодні нам зателефонували і сказали, що керівництво банку зацікавлене у проведенні ребрендингу й вже проводить роботи зі зміни назви закладу», – додав Олег Черняхович.
Незабаром житомирці побачать на будівлі вивіску «Сбербанк», тобто без зазначення назви країни-агресора

Интересное

У Новограді-Волинському відкрили пам’ятник воїнам, які загинули на сході України — Новости Житомира

23 серпня у свято Дня Державного Прапора, у Новограді-Волинському Житомирської області було відкрито пам’ятник воїнам, які загинули під час антитерористичної операції на сході України. На заході були присутні керівники міста та району, місцеві жителі, а також народний депутат України Борислав Розенблат. Цього дня у Новограді-Волинському ніяких святкувань до Дня прапору не було заплановано, адже в