Последние новости
Главная / Новости / Співробітники Сбербанку Росії в Житомирі обіцяють змінити провокативну назву — Новости Житомира

Співробітники Сбербанку Росії в Житомирі обіцяють змінити провокативну назву — Новости Житомира

Співробітники “Сбербанку Росії” в Житомирі обіцяють змінити провокативну назву
Синьо-жовті прапори, які в День Державного прапора України житомирські націоналісти подарували банкам окупанта, працівники «Сбербанку Росії» вже зняли.
За словами Олега Черняховича, заступника голови Житомирської міської організації ВО «Свобода», акивістиі мали нагоду поспілкуватись з керівниками відділень.
«Метою нашого візиту було зˈясувати, чому вони зняли державні прапори. Взагалі ”Сбербанк Росії” позиціонує себе як український комерційний банк, проте житомиряни та українці в цілому, думають, що це російський банк, саме через їх промовисту назву», – зазначив заступник голови міської організації.
Внаслідок цієї розмови керівники «Сбербанку Росії» вирішили змінити назву. «Уже сьогодні нам зателефонували і сказали, що керівництво банку зацікавлене у проведенні ребрендингу й вже проводить роботи зі зміни назви закладу», – додав Олег Черняхович.
Незабаром житомирці побачать на будівлі вивіску «Сбербанк», тобто без зазначення назви країни-агресора

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"