Последние новости
Главная / Новости / В Житомирській ОДА нова група слідкуватиме за санітарним станом в районах автодоріг — Новости Житомира

В Житомирській ОДА нова група слідкуватиме за санітарним станом в районах автодоріг — Новости Житомира

В Житомирській ОДА нова група слідкуватиме за санітарним станом в районах автодоріг
В Житомирській ОДА затвердили склад нової групи з розгляду питань щодо здійснення санітарних заходів у межах смуг відведення автомобільних доріг загального користування за межами населених пунктів.
Про це йдеться у розпорядження голови ОДА за 3 вересня, опубліковане тільки тепер.
Новий склад затвердили “у зв’язку з кадровими змінами в обласній державній адміністрації та в окремих обласних установах і організаціях”.
ДМИТРЕНКОГеннадій Васильович-перший заступник голови облдержадміністрації, голова робочої групиКРИСЮКРоман Анатолійович-т.в.о. начальника управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації, заступник голови робочої групиДРЕВНЯКЄвген Миколайович-головний спеціаліст управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації, секретар робочої групичлени робочої групи:БІЛОБРОВМихайло Миколайович-начальник відділу ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг, штучних споруд та охорони навколишнього середовища Служби автомобільних доріг у Житомирській області (за згодою)ЗАХОЖАТетяна Павлівна-заступник начальника відділу лісового господарства, охорони та захисту лісу Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства (за згодою)КРУЧИНСЬКИЙТадеуш Антонович-головний спеціаліст відділу регулювання природокористування управління екології та природних ресурсів облдержадміністраціїТАРАНЕНКОВладислав Миколайович-начальник служби повітряних ліній 35 – 110 кВ ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» (за згодою)СТРЕТОВИЧВ’ячеслав Васильович-начальник сектору організації дорожнього руху та нагляду за перевезенням небезпечних вантажів УДАІ УМВС України в Житомирській області (за згодою)ТкаченкоВіктор Іванович-заступник начальника відділу екологічного контролю природно – заповідного фонду рослинного і тваринного світу державної екологічної інспекції у Житомирській області (за згодою)

Интересное

Правоохоронці розшукують депутата Баранівської райради, який пішов з дому і не повернувся — Новости Житомира

Правоохоронці розшукують депутата Баранівської райради, який пішов з дому і не повернувся Сьогодні, 09:36 5 серпня пішов з дому та не повернулася 59-річний Анатолій Матвійчук з Рогачева. Правоохоронці розшукують чоловіка та просять громадян допомогти встановити його місцезнаходження. Про це 8 срепня повідомляє сайт місто Баранівка з посиланням на Баранівський райвідділі міліції. “Чоловік на даний час