Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі призвали менше 50% військовозобов’язаних — Новости Житомира

У Житомирі призвали менше 50% військовозобов’язаних — Новости Житомира

У Житомирі призвали менше 50% військовозобов’язаних
У Житомирі призвали менше 50% військовозобов’язаних Сьогодні, 16:34 У Міністерстві оборони прозвітували, що станом на 11 серпня план по шостій хвилі часткової мобілізації виконаний на 50%.
Вже сьогодні, 12 серпня, такі ж питання обговорювали і на нараді в Житомирській міськраді.
За словами військового комісара Андрія Матвійця, із Житомира та району вже призвали 135 військовозобов’язаних, а план вимагає 299. Він нагадав директорам ЖЕКів про відповідальність за сповіщення військовозобов’язаних, які проживають на їхній території. При цьому, про виконану роботу керівники мають звітувати щодня.
Андрій Матвієць наголосив: «Якщо ж людина отримала повістку, і в зазначений час не з’явилася до військкомату, ми складаємо акт і направляємо в міліцію».

Интересное

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів — Новости Житомира

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів Сьогодні, 11:46 На командному чемпіонаті України з шахів серед юнаків та дівчат «Біла тура», який 12-14 вересня проходив в Житомирі, перемогла команда з Харкова. А за срібло змагалися збірна Житомира (Волотовський Кирил, Лудіщев Артем, Басистий Іван, Пампуха Олександра) та гімназія №23 (Новицький Ярослав,