Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі призвали менше 50% військовозобов’язаних — Новости Житомира

У Житомирі призвали менше 50% військовозобов’язаних — Новости Житомира

У Житомирі призвали менше 50% військовозобов’язаних
У Житомирі призвали менше 50% військовозобов’язаних Сьогодні, 16:34 У Міністерстві оборони прозвітували, що станом на 11 серпня план по шостій хвилі часткової мобілізації виконаний на 50%.
Вже сьогодні, 12 серпня, такі ж питання обговорювали і на нараді в Житомирській міськраді.
За словами військового комісара Андрія Матвійця, із Житомира та району вже призвали 135 військовозобов’язаних, а план вимагає 299. Він нагадав директорам ЖЕКів про відповідальність за сповіщення військовозобов’язаних, які проживають на їхній території. При цьому, про виконану роботу керівники мають звітувати щодня.
Андрій Матвієць наголосив: «Якщо ж людина отримала повістку, і в зазначений час не з’явилася до військкомату, ми складаємо акт і направляємо в міліцію».

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"