Последние новости
Главная / Новости / Лікарня у Житомирській області взимку грітиметься дровами по 315 грн за кубометр — Новости Житомира

Лікарня у Житомирській області взимку грітиметься дровами по 315 грн за кубометр — Новости Житомира

Лікарня у Житомирській області взимку грітиметься дровами по 315 грн за кубометр
Лікарня у Житомирській області взимку грітиметься дровами по 315 грн за кубометр Сьогодні, 14:26 Любарська центральна районна лікарня Житомирської області провела тендер на закупівлю 1425 кубометрів паливних дров.
Оголошення про результати відкритих торгів опубліковане на сайті Державних закупівель, дата акцепту – 17 вересня 2015 року.
У відкритий торгах взяли участь два лісгоспи з Житомирської області – Бердичівське та Баранівське. Переможцем торгів визнане ДП «Бердичівське лісове господарство», яке запропонувало дещо нижчу ціну – 315,5 грн. за кубометр дров проти 339 грн. у конкурента.
Таким чином, вартість пропозиції склала 449625 грн. (з ПДВ) при очікуваній вартості 498750 (чотириста дев’яносто вісім тисяч сімсот п’ятдесят) гривень. У додатку до договору йдеться, що обсяги закупівлі послуг можуть бути зменшені залежно від реального фінансування видатків та реальної потреби.
Лісгосп має поставити дрова до лікарні до грудня 2015 року, договір про закупівлю має бути укладений до 16 жовтня цього року.

Интересное

У Коростенському районі під світлом ліхтариків 5 чоловіків копали бурштин — Новости Житомира

У Коростенському районі під світлом ліхтариків 5 чоловіків копали бурштин Сьогодні, 16:21 У Коростенському районі затримано п’ятьох бурштинокопачів. Поблизу с. Гулянка співробітники Управління СБУ та міліції виявили чотирьох місцевих мешканців та киянина, які працювали вночі. Чоловіки використовували світло ліхтарів та електрогенератор. Для видобутку «сонячного каменю» вони зняли поверхневий шар ґрунту на місці родовища та промивали