Последние новости
Главная / Новости / Лікарня у Житомирській області взимку грітиметься дровами по 315 грн за кубометр — Новости Житомира

Лікарня у Житомирській області взимку грітиметься дровами по 315 грн за кубометр — Новости Житомира

Лікарня у Житомирській області взимку грітиметься дровами по 315 грн за кубометр
Лікарня у Житомирській області взимку грітиметься дровами по 315 грн за кубометр Сьогодні, 14:26 Любарська центральна районна лікарня Житомирської області провела тендер на закупівлю 1425 кубометрів паливних дров.
Оголошення про результати відкритих торгів опубліковане на сайті Державних закупівель, дата акцепту – 17 вересня 2015 року.
У відкритий торгах взяли участь два лісгоспи з Житомирської області – Бердичівське та Баранівське. Переможцем торгів визнане ДП «Бердичівське лісове господарство», яке запропонувало дещо нижчу ціну – 315,5 грн. за кубометр дров проти 339 грн. у конкурента.
Таким чином, вартість пропозиції склала 449625 грн. (з ПДВ) при очікуваній вартості 498750 (чотириста дев’яносто вісім тисяч сімсот п’ятдесят) гривень. У додатку до договору йдеться, що обсяги закупівлі послуг можуть бути зменшені залежно від реального фінансування видатків та реальної потреби.
Лісгосп має поставити дрова до лікарні до грудня 2015 року, договір про закупівлю має бути укладений до 16 жовтня цього року.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"