Последние новости
Главная / Новости / А Новий рік — із морозцем — Новости Житомира

А Новий рік — із морозцем — Новости Житомира

А Новий рік — із морозцем
А Новий рік — із морозцем Сьогодні, 10:06 Учені Українського гідрометеорологічного інституту склали прогноз на подальшу осінь та наступну зиму. Про це розповіла завідувач відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів Вазіра Мартазінова.
«НА БІЛЬШОСТІ території України неодноразове похолодання буде в кінці першої декади жовтня і в кінці другої. Температура вдень 11-13 градусів. Загалом жовтень буде тепліший за норму на 1,5-2 градуси. Наприкінці жовтня очікуємо потепління».
Під кінець першої декади листопада похолодає. Незначні підвищення і зниження температури ймовірні в середині місяця. Велике потепління — у кінці листопада — на початку грудня. У першій декаді грудня температура буде вища за норму — до 5-7 градусів тепла.
«Зима загалом буде тепла. Після першої декади грудня чекаємо похолодання — до кінця року і початку наступного. Новий рік має бути морозний. У кінці грудня до 10 січня можливі найнижчі температури — вночі місцями від мінус 10 до мінус 15 градусів», — зазначила гідрометеоролог.
Весна буде нестійка. На початку і в кінці лютого — похолодання, але, за її словами, не критичні.
Що стосується опадів, то зима буде сніжна, але без великих снігопадів, вони будуть тільки в окремі дні.
«У жовтні невеликі опади — до 5 мм — на більшості території України. У другій половині листопада ймовірні великі опади у вигляді мокрого снігу та дощу. Всі господарства мають до них підготуватися, щоб не було заторів на дорогах», — застерегла Вазіра Мартазінова.
У листопаді вчені прогнозують багато опадів. На початку місяця і в кінці — вище за норму.
У грудні, січні та лютому — незначні опади, але в окремі дні вище 10-15 мм.
«Тобто зима очікується м’яка і волога. Але не варто сподіватися, що вона буде рівна і ніжна. Окремі дні будуть дуже холодні», — сказала насамкінець Вазіра Мартазінова.
Джерело статті: Сільські вісті

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"