Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі знову збільшили співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів в електротранспорті — Новости Житомира

У Житомирі знову збільшили співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів в електротранспорті — Новости Житомира

У Житомирі знову збільшили співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів в електротранспорті
Виконком Житомирської міської ради затвердив коефіцієнт співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів, який діятиме з 1 вересня: для електротранспорту – 1,71, для автотранспорт на міських автомобільних маршрутах загального користування – 0,07.
Таке рішення було прийняте на засіданні 2 вересня. «За» проголосували всі 30 присутніх членів виконкому (всього їх 43).
«З метою компенсації втрат за пільговий проїзд міським електротранспортом та автомобільним транспортом на міських автомобільних маршрутах загального користування окремих категорій громадян, які мають право на безоплатний проїзд згідно із законодавством України, відповідно до статей 28, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23.03.06 року №110 «Про затвердження Порядку обліку витрат транспортних підприємств на пільговий проїзд окремих категорій громадян для здійснення розрахунків місцевих бюджетів за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» та відповідно до протоколу засідання комісії з визначення коефіцієнта співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів, виконавчий комітет міської ради вирішив затвердити з 01.09.2015 коефіцієнти співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів, які перевозяться міським електротранспортом та автотранспортом на міських автобусних маршрутах загального користування», – йдеться у документі.
Слідкуючі за рішеннями міськвиконкомів можна побачити, що коефіцієнт співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів у електротранспорті збільшується, а в маршрутках – зменшується.
15 грудня 2011 року були встановлені такі коефіцієнти співвідношення: електротранспорт – 1,31; автотранспорт – 0,15. Такі ж цифри залишилися і у рішенні міськвиконкому від 2 березня 2012 року.
А далі кількість пільговиків в трамваях та тролейбусах почала зростати:
1 серпня 2012 року коефіцієнт: електротранспорт – 1,35; автотранспорт – 0,15;
20 лютого 2013 року: електротранспорт – 1,42; автотранспорт – 0,15;
6 серпня 2014 року: електротранспорт – 1,52; автотранспорт – 0,24.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"