Последние новости
Главная / Новости / Екс-регіонала призначили опікуватися рахунками Житомирщини та ще чотирьох областей — Новости Житомира

Екс-регіонала призначили опікуватися рахунками Житомирщини та ще чотирьох областей — Новости Житомира

Екс-регіонала призначили опікуватися рахунками Житомирщини та ще чотирьох областей
Володимир Барецький, заступник голови Вінницької ОДА у 2010-13 роках, очолив територіальне управління Рахункової палати у Вінниці, пише “Інформаційна Вінничина”.
Барецький вже перебував на цій посаді протягом 2008-10 років та кілька місяців у 2013 році. У грудні 2013 року екс-регіонала “перекинули” з Вінниці до Івано-Франківська, де він до жовтня 2014 року працював начальником територіального управління Рахункової палати по Івано-Франківській, Закарпатській та Чернівецькій областях.
І ось після перерви Барецький поновився на посаді керівника палати у Вінниці. Тут він опікуватиметься рахунками 5-ти областей: Вінницької, Житомирської, Кіровоградської, Хмельницької та Чернівецької.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"