Последние новости
Главная / Новости / Екс-регіонала призначили опікуватися рахунками Житомирщини та ще чотирьох областей — Новости Житомира

Екс-регіонала призначили опікуватися рахунками Житомирщини та ще чотирьох областей — Новости Житомира

Екс-регіонала призначили опікуватися рахунками Житомирщини та ще чотирьох областей
Володимир Барецький, заступник голови Вінницької ОДА у 2010-13 роках, очолив територіальне управління Рахункової палати у Вінниці, пише “Інформаційна Вінничина”.
Барецький вже перебував на цій посаді протягом 2008-10 років та кілька місяців у 2013 році. У грудні 2013 року екс-регіонала “перекинули” з Вінниці до Івано-Франківська, де він до жовтня 2014 року працював начальником територіального управління Рахункової палати по Івано-Франківській, Закарпатській та Чернівецькій областях.
І ось після перерви Барецький поновився на посаді керівника палати у Вінниці. Тут він опікуватиметься рахунками 5-ти областей: Вінницької, Житомирської, Кіровоградської, Хмельницької та Чернівецької.

Интересное

Для вулиць Житомира за півмільйона накуплять 900 т солі — Новости Житомира

Для вулиць Житомира за півмільйона накуплять 900 т солі Сьогодні, 14:24 КП “Управління автомобільних шляхів” Житомирської міськради закупить за 522 тис. грн. 900 т солі. Про це пише “Вісник державних закупівель”. Дата акцепту – 15 вересня. Протягом вересня-грудня постачатиме сіль ТОВ “К-2″ Інвестмент” із Фастова. Це єдина фірма, згідно інформації КП, яка 3 рази подала