Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі на Богунії підлітки знайшли снаряд часів Другої світової — Новости Житомира

У Житомирі на Богунії підлітки знайшли снаряд часів Другої світової — Новости Житомира

У Житомирі на Богунії підлітки знайшли снаряд часів Другої світової
20 вересня житомирські підлітки під час гри виявили артилерійський снаряд часів Другої світової війни.
Про це повідомляє головний спеціаліст управління цивільного захисту населення Житомирської облдержадміністрації Микола Мінчук з посиланням на міське управління ЦЗ.
«Граючись неподалік житлового будинку на вул. Офіцерській (Богунія), підлітки виявили 76-міліметровий артилерійський снаряд часів Другої світової війни. Піротехнічною службою управління ДСНС в області цього ж дня небезпечний предмет був вилучений та знешкоджений», – йдеться у повідомленні.
Артилерійський снаряд та мінометну міну було також виявлено у місті Бердичеві та селі Перлявка Житомирського району, – інформують в управлінні, нагадуючи: категорично заборонено брати вибухонебезпечні предмети в руки, переносити з місця на місце, розпилювати їх та кидати у вогонь.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"