Последние новости
Главная / Новости / Сухомлин обіцяє особисто контролювати підготовку до опалювального сезону в Житомирі — Новости Житомира

Сухомлин обіцяє особисто контролювати підготовку до опалювального сезону в Житомирі — Новости Житомира

Сухомлин обіцяє особисто контролювати підготовку до опалювального сезону в Житомирі
В Житомирі 25 серпня відбулось засідання оперативного штабу, щодо підготовки зими до опалювального сезону. Перший заступник Житомирського міського голови Сергій Сухомлин, який відповідає за підготовку міста до зими, розповідає: Житомир поки відстає від планового графіку.
«Сьогодні відбулося перше засідання штабу з підготовки до зими в якому я брав участь. Якщо ми беремо житловий сектор, це те що в першу чергу цікавить житомирян, то ситуація досить плачевна. Якщо ми говоримо про те, що Івано-Франківськ готовий, житловий сектор готовий на 90-95%, то у нас більшість ЖЕКів готові в кращому випадку на 50%. Деякі й того менше, якщо ми говоримо про ЖБК, то, фактично, готовність нульова. Це не говорить про те, що вони фізично не готові, але в плані оформлення документів, що дасть можливість запустити тепло будинку, на даний момент документи в основному не готові. В основному це ті моменти, які пов’язані з відсутністю або відмовою низки відомств від опалення житлового сектора теплом. Ці питання робочі і ми повинні все зробити, для того що б люди, які проживають в цих будинках отримали тепло вчасно», – каже перший заступник Житомирського міського голови Сергій Сухомлин.
За словами Сухомлина, вже визначені перші кроки в підготовці до опалювального сезону.
«План роботи намічено, у нас необхідно до першого жовтня підготувати повністю місто до зими. Я ставлю для себе терміни раніше це зробити, і я думаю що ми впораємося з це завданням. В даний момент, найкраща робота це безпосередньо виїжджати на комунальні підприємства, виїжджати на котельні, виїжджати по ЖЕКах і самому особисто контролювати проведення підготовчі роботи до опалювального сезону», – розповідає перший заступник Житомирського міського голови.
Сергій Сухомлин каже: вже з завтрашнього дня він особисто проводитиме перевірки комунальних підприємств та контролюватиме підготовку Житомира до зими.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"