Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині рівень безробіття зменшився на 5% — Новости Житомира

На Житомирщині рівень безробіття зменшився на 5% — Новости Житомира

На Житомирщині рівень безробіття зменшився на 5%
На Житомирщині рівень безробіття зменшився на 5% Сьогодні, 10:44 На Житомирщині статус безробітного цьогоріч офіційно отримали вже 43,4 тис. осіб. Про це повідомляє прес-служба Житомирського регіонального центру зайнятості.
«Збільшилась чисельність осіб, які знайшли роботу за сприяння служби зайнятості у порівнянні з січнем-серпнем 2014 року на 5% та становила 18,8 тис. осіб.
Рівень працевлаштування після профнавчання зріс на 4,2 та становив 82,6 %. Чисельність осіб, що брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру, становила 2,7 тис. осіб, що перевищує показник відповідного періоду минулого року на 21%», – йдеться у повідомленні.
Станом на 1 вересня цього року на одну вакансію у середньому по Житомирській області претендувало вісім осіб, кількість вакансій становила 2674.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"