Последние новости
Главная / Новости / Голова житомирської «Батьківщини» організувала в Малині концерт для виборців, – ОПОРА — Новости Житомира

Голова житомирської «Батьківщини» організувала в Малині концерт для виборців, – ОПОРА — Новости Житомира

Голова житомирської «Батьківщини» організувала в Малині концерт для виборців, – ОПОРА
У Малині Житомирської області 19 вересня відзначали День міста. Перед виборами нагодою привітати містян, нагадати про партію та представити кандидатів скористалась Анжеліка Лабунська, голова партії ВО «Батьківщина» у Житомирській області.
Про це йдеться в повідомлення на сайті
Напередодні свята по місту розклеїли оголошення про виступ Сергія Фоми з гурту «Мандри», який відбудеться за сприяння та в підтримку Анжеліки Лабунської. Внизу оголошення зазначено, хто буде кандидатом на посаду міського голови Малина та кандидатом в депутати Житомирської обласної ради: «Кандидати від ВО «Батьківщина» Шостак О. Г. кандидат на посаду міського голови м. Малин, Омельченко М. А. кандидат в депутати Житомирської обл. ради. Андрійцев О. М. кандидат в депутати Житомирської обл. ради», – йдеться в оголошенні.
Під час концерту до присутніх з вітальним словом звернулась Анжеліка Лабунська. «Команда партії «Батьківщина», вона ніколи не підводила ні свій народ, не Україну. Завжди була разом з людьми. Хочемо подарувати цей альбом, який ходить всім світом, щоб він був у бібліотеці міста Малина і люди теж згадували події тих страшних часів, які відбулися у 2014 році. Але я вважаю, що краща пам’ять за загиблими це те, що вони мріяли і за що віддали життя, щоб ми втілили в своєму житті. Я думаю, що команда партії «Батьківщина» обов’язково це зробить. Ще раз зі святом», – сказала Лабунська.
Така активність обласного осередку ВО «Батьківщина» свідчить про фальстарт агітації. На момент проведення заходу, вищевказані особи не були зареєстровані як суб’єкти виборчого процесу.
Після їх реєстрації, як кандидатів, відповідно до ч. 5 ст. 54 Закону України «Про місцеві вибори»: «Передвиборна агітація може проводитися у таких формах, як проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів та телепередач чи інших публічних заходів за підтримки місцевої організації партії – суб’єкта виборчого процесу, кандидата, також оприлюднення інформації про таку підтримку».У той же час відповідно до ч. 6 ст. 54 «Підтримка місцевою організацією партії, яка висунула кандидатів на місцевих виборах, кандидатами від свого імені проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрацій фільмів, телепередач чи інших публічних заходів, а також проведення зазначених публічних заходів на підтримку місцевої організації партії, кандидата може здійснюватися лише у разі фінансування таких заходів із коштів власного виборчого фонду».

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"