Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області шукають роботу 12 тисяч жінок та 1200 інвалідів — Новости Житомира

У Житомирській області шукають роботу 12 тисяч жінок та 1200 інвалідів — Новости Житомира

У Житомирській області шукають роботу 12 тисяч жінок та 1200 інвалідів
На обліку в центрах зайнятості Житомирської області перебувають 20,4 тис. безробітних, з них 12 тисяч жінок та 1200 інвалідів.
Про це 15 вересня повідомив офіційний сайт Житомирського регіонального центру зайнятості.
«Станом на 1 вересня 2015 року на обліку в центрах зайнятості перебувало 20,4 тис. безробітних громадян, серед них 12 тис. осіб становили жінки, 8,4 тис. осіб – молодь у віці до 35 років, 7 тис. осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, та 1,2 тис. осіб з обмеженими фізичними можливостями», – йдеться у повідомленні.
Усього з січня по серпень 2015 року в Житомирській області статус безробітного мали 43,4 тис. осіб.
У вересні по Житомирській області на 1 вакансію в середньому претендувало 8 осіб, кількість вакансій становила 2674. У більшості районів кількість претендентів на 1 вакансію перевищувала середній показник по області, зокрема, у Романівському – 143 особи, у Брусилівському – 89 осіб, – повідомляє сайт.
Працівники центру відзначають, що за 9 місяців кількість осіб, які брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, склала 2,7 тис. осіб, – це на 21% більше, ніж минулого року.
Як повідомляв , за 5 місяців 2015 року в області шукали роботу .
До кінця року у Житомирі роботодавці близько 2 тис. працівників.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"