Последние новости
Главная / Новости / У Житиомирський військовий інститут цьогоріч вступило 24 учасники АТО — Новости Житомира

У Житиомирський військовий інститут цьогоріч вступило 24 учасники АТО — Новости Житомира

У Житиомирський військовий інститут цьогоріч вступило 24 учасники АТО
Житомирський військовий інститут ім.С.Корольова прийняв на навчання у прийдешньому навчальному році 24 учасників антитерористичної операції. Про це повідомляє .
“Ми один із не багатьох військових вузів в Україні, якому вдалось повністю виконати державне замовлення. Наразі особи, які вступили до нас, вже проходять активну підготовку на базі учбового центру. У програмі підготовки: тактичні заняття, вогнева, стройова та інженерна підготовки. 29 серпня всі вони приймуть присягу”, – розповів у коментарі старший офіцер з виховної роботи військовий інститут ім.С.Корольова Володимир Козієв.
Під час вступної кампанії до навчального закладу подали документи більше 200 абітурієнтів.
Цьогоріч у військовому інституті навчатиметься 54 військовослужбовці, які проходили службу за контрактом, 24 із них брали участь у антитерористичній операції.
Зазначимо, Житомирський військовий інститут ім.С.Корольова – єдиний навчальний заклад, який готує спеціалістів у галузі геоінформаційних систем та радіоелектронної боротьби.

Интересное

У Житомирській області посмертно нагородили п’ятьох лісівників, які загинули в зоні АТО — Новости Житомира

З нагоди Дня Незалежності у Житомирській області посмертно нагордили п’ятьох лісівників,  які загинули у зоні АТО під час виконання бойових обов’язків. Про це Житомир.info повідомила прес-служба Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства. Нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства» посмертно нагороджений: Броник Юрій Миколайович – верстатник-розпиловник Ушомирського лісопромислового комплексу державного підприємства«Коростенське лісомисливське господарство»; Кулініч Анатолій Володимирович