Последние новости
Главная / Новости / У Житиомирський військовий інститут цьогоріч вступило 24 учасники АТО — Новости Житомира

У Житиомирський військовий інститут цьогоріч вступило 24 учасники АТО — Новости Житомира

У Житиомирський військовий інститут цьогоріч вступило 24 учасники АТО
Житомирський військовий інститут ім.С.Корольова прийняв на навчання у прийдешньому навчальному році 24 учасників антитерористичної операції. Про це повідомляє .
“Ми один із не багатьох військових вузів в Україні, якому вдалось повністю виконати державне замовлення. Наразі особи, які вступили до нас, вже проходять активну підготовку на базі учбового центру. У програмі підготовки: тактичні заняття, вогнева, стройова та інженерна підготовки. 29 серпня всі вони приймуть присягу”, – розповів у коментарі старший офіцер з виховної роботи військовий інститут ім.С.Корольова Володимир Козієв.
Під час вступної кампанії до навчального закладу подали документи більше 200 абітурієнтів.
Цьогоріч у військовому інституті навчатиметься 54 військовослужбовці, які проходили службу за контрактом, 24 із них брали участь у антитерористичній операції.
Зазначимо, Житомирський військовий інститут ім.С.Корольова – єдиний навчальний заклад, який готує спеціалістів у галузі геоінформаційних систем та радіоелектронної боротьби.

Интересное

На Житомирщині села Леніно і Ленінське перейменують на Ставки та Квітневе відповідно — Новости Житомира

За розпорядженням голови Житомирської облдержадміністрації №193 в області здійснюється організація роботи та виконання заходів, пов’язаних з декомунізацією. Так, інформація щодо організації та виконання заходів, пов’язаних з декомунізацією, станом на 31.08.2015, надійшла до управління культури від Брусилівської, Радомишльської, Любарської, Чуднівської, Коростенської Черняхівської, Червоноармійської, Олевської, Попільнянської, Баранівської, Житомирської, Коростишівської, Лугинської, Малинської, Новоград-Волинської, Романівської райдержадміністрацій та Житомирської міської