Последние новости
Главная / Новости / З наступного року в Україні можуть не оподатковувати мінімальну зарплату — Новости Житомира

З наступного року в Україні можуть не оподатковувати мінімальну зарплату — Новости Житомира

З наступного року в Україні можуть не оподатковувати мінімальну зарплату
З наступного року в Україні можуть не оподатковувати мінімальну зарплату Сьогодні, 13:15 Міністерство фінансів пропонує встановити нульову ставку податку на прибутки фізичних осіб на увесь розмір мінімальної зарплати з 1 січня 2016 року.
За словами заступника Міністра фінансів Олени Макеєвої, очікування бізнесу пов’язані передусім зі зниженням навантаження на фонд заробітної плати, яка сьогодні сягає 50%.
Заступник міністра зазначила, що планується знизити і розмір єдиного соціального внеску (ЄСВ), середнє значення якого на сьогодні становить 41%. МВФ запропонував знизити ставку за ЄСВ до 28%, але Мінфін може знизити ще більше, якщо будуть знайдені компенсатори.
Макеєва пояснила, що зниження ЄСВ на 1% призведе до зниження надходжень до бюджету на 5 млрд грн.

Интересное

У мэра Житомира перед выборами появится помощник — Новости Житомира

 17 августа 2015 года в Житомирском городском совете начали проведение проверки, предусмотренной Законом Украины «Об очищении власти», помощника мэра Житомира Кириченко Сергея Ивановича. Об этом сообщает сайт горсовета и публикует копию декларации об имуществе, доходах, расходах и обязательствах финансового характера за 2014 Кириченко С.И. Доходы претендент на должность помощника мэра за прошлый год составили 79