Последние новости
Главная / Новости / З наступного року в Україні можуть не оподатковувати мінімальну зарплату — Новости Житомира

З наступного року в Україні можуть не оподатковувати мінімальну зарплату — Новости Житомира

З наступного року в Україні можуть не оподатковувати мінімальну зарплату
З наступного року в Україні можуть не оподатковувати мінімальну зарплату Сьогодні, 13:15 Міністерство фінансів пропонує встановити нульову ставку податку на прибутки фізичних осіб на увесь розмір мінімальної зарплати з 1 січня 2016 року.
За словами заступника Міністра фінансів Олени Макеєвої, очікування бізнесу пов’язані передусім зі зниженням навантаження на фонд заробітної плати, яка сьогодні сягає 50%.
Заступник міністра зазначила, що планується знизити і розмір єдиного соціального внеску (ЄСВ), середнє значення якого на сьогодні становить 41%. МВФ запропонував знизити ставку за ЄСВ до 28%, але Мінфін може знизити ще більше, якщо будуть знайдені компенсатори.
Макеєва пояснила, що зниження ЄСВ на 1% призведе до зниження надходжень до бюджету на 5 млрд грн.

Интересное

В Киевской области мужчина хотел обворовать магазин, но умер — Новости Житомира

В Киевской области мужчина хотел обворовать магазин, но умер Сьогодні, 14:48 41-летний житель Переяслав-Хмельницкого скончался от потери крови. 41-летний мужчина решил залезть в магазин, чтобы “нажиться”, а в итоге умер около здания от потери крови. 9 сентября в районе десяти вечера он разбил окно в одном из магазинов в Переяслав-Хмельницком. Когда он залазил внутрь, порезался