Последние новости
Главная / Новости / В Новоград-Волинську відкрили меморіал з іменами 143 загиблих бійців — Новости Житомира

В Новоград-Волинську відкрили меморіал з іменами 143 загиблих бійців — Новости Житомира

В Новоград-Волинську відкрили меморіал з іменами 143 загиблих бійців
В місті Новоград-Волинський 23 серпнябуло відкрито меморіал воїнам, загиблим за незалежність та територіальну цілісність України. За ініціативи військовослужбовців Новоград-Волинського гарнізону, за підтримки районної, міської влади та меценатів з’явився цей меморіал. На захід зібралися всі небайдужі. На жаль таких в районі та місті не мало, адже біль війни торкнулася майже кожного – хтось втратив сина, хтось товариша, хтось коханого, а хтось – люблячого батька. Імена 143 воїнів Новоград-Волинського гарнізону, що не повернулися додому з поля битви, тепер навіки викарбувані на гранітних плитах меморіалу.
До слова та освячення меморіалу були запрошені Благочинний Новоград-Волинського округу, настоятель Спасопреображенського храму протоієрей Стефан (Маркевич) та Протоієрей округи, настоятель Свято-Михайлівської парафії УПЦ КП Отець Геннадій. Зі словами співчуття родинам загиблих та побажанням Україні миру та світлого, заможного майбутнього звертались до присутніх Народний Депутат України, Борислав Розенблат, депутат районної ради Микола Іванюк, командир 12-го окремого полку оперативного забезпечення полковник Микола Борісов, голова міськрайонної спілки матерів Шостак Тамара, голова Новоград-Волинської райдержадміністрації Володимир Михнюк та волонтер з міста Дніпропетровськ Ірина Романенко. До нагородження героїв Звягельщини, що не шкодують сил і здоров’я для того, щоб на українській землі знову настав мир були запрошені голова райдержадміністрації Володимир Михнюк, міськиий голова Володимир Загривий та заступник голови районної ради Дмитро Рудницький.
Родинам загиблих також були передані пам’ятні сувеніри. Завершився захід з увічнення пам’яті загиблих героїв, учасників АТО духовним гімном України «Боже великий, єдиний» та урочистим маршем військових, – повідомляє сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержаміністрації.

Интересное

В Новоград-Волинському районі статус учасника бойових дій отримали майже 200 осіб — Новости Житомира

В Новоград-Волинському районі статус учасника бойових дій отримали майже 200 осіб Сьогодні, 15:30 За 1-6 хвилю мобілізації в Новоград-Волинському районі було мобілізовано 603 чоловік, станом на 25.09.2015 по Новоград-Волинському району 324 демобілізованих військовослужбовців, які проходили військову службу, з них учасників антитерористичної операції – 158 військовослужбовців.Про це інформують на сайті РДА. На сьогодні статус учасника бойових