Последние новости
Главная / Новости / Жителі Житомирської області стали їсти менше м’яса й риби, але більше яєць і молочних продуктів — Новости Житомира

Жителі Житомирської області стали їсти менше м’яса й риби, але більше яєць і молочних продуктів — Новости Житомира

Жителі Житомирської області стали їсти менше м’яса й риби, але більше яєць і молочних продуктів
Домогосподарства Житомирської області почали економити на їжі.
Про це свідчать дані, опубліковані на сайті Головного управління статистики у Житомирській області.
За перший квартал 2015 року у порівнянні з цим же періодом минулого року відзначається зменшення кількості спожитих продуктів харчування по 8 з 10 основних груп.
Так, в перерахунку за місяць жителі області спожили менше м’яса, продуктів з нього та сала (в перерахунку на м’ясо), риби та рибопродуктів, хліба, цукру та солодощів, олії та інших рослинних жирів, овочів, фруктів та баштанних.
Збільшення кількості споживання зафіксовано лише по двом групам продуктів – «яйця» та «молоко, масло та молокопродукти».
Як повідомляв , за рівнем цін на основні продукти харчування сусідні Вінницьку, Київську, Рівненську та Хмельницьку області.
Таблиця із сайту ГУ статистики

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"