Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі вручили нагороди «Народний герой України» — Новости Житомира

У Житомирі вручили нагороди «Народний герой України» — Новости Житомира

У Житомирі вручили нагороди «Народний герой України»
Нагороди «Народний герой України» 19 вересня вручили у Житомирі. Це премія, яку запровадили волонтери. Срібні ордени у вигляді срібного тризуба виготовляють вручну на добровільні пожертви людей. Нагороди вручають беззаперечним героям, серед яких і військові, і цивільні. Це була своєрідна відзнака та подяка людям, що захищають Україну від агресії.
«Особливість нагороди в тому, що ордени виробляються зі срібла, зібраного народом України. Звичайними людьми, які віддають частинку дорогоцінного металу і в першу чергу вкладають свою душу в цей орден як шана нашим хлопцям. І загиблим, і живим», – зазначив голова ГО “Бойове братерство ветеранів АТО” Валерій Логінов.
На церемонії у Житомирі вручили 21 орден. Серед нагороджених військовослужбовці:
Роман Косенко, Валерій Романюк, Чепеленко Олег, позивний «Хакер»(посмертно), Петро Барбух (посмертно) – екіпаж Артема Абрамовича, Ярослав Антонюк екіпаж Абрамовича, Микола Ніконов, Мамулашвілі Ушангі, Володимир Цибуль, Михайло Волосюк, Анатолій Козел, Олександр Абаєв, Сергій Васьковський, В’ячеславу Ізотов, Богдан Катана, Андрій Марунчак, Євгеній Жуков, Валерій Краснян, Андрій Галущенко; та волонтери: Марина Комарова, Ярослав Жилкін (Чорний Тюльпан), волонтерська організація «Save lives together».
«Дуже приємно, що цю нагороду дали, що вчинок екіпажу Артема Абрамовича вважають достойним. Мені сказали, що мій чоловік загинув, згорів у танку. За рік після загибелі екіпажу його так і не знайшли, і я вірю, що він живий. Мені Валерій Логінов подзвонив, сказав про нагородження, що так вирішили. Я йому одразу сказала, якщо посмертно, я не хочу такої нагороди. Тому що ми його чекаємо, він у мене в душі живий і в серці живий. І щоб у мене ще було одне таке підтвердження, що він загинув? Не хочу. Віра багато що дає», – каже дружина зниклого безвісти військовослужбовця Ніна Антонюк.
Наприкінці церемонії нагородження Валерій Логінов подякував людям, які постійно допомагають військовослужбовцям:
«Хочеться сказати слова вдячності людині, яка допомогла організувати цю церемонію нагородження званням та орденом «Народний герой України» Сухомлину Сергію Івановичу. Не тільки за те, що він допоміг організувати цей захід, але й за активну громадянську позицію. Участь у патріотично-волонтерському русі та системній допомозі учасникам АТО».

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"