Последние новости
Главная / Новости / Бійці 26-ї бригади зустрічали з полового будинку дружину свого побратима — Новости Житомира

Бійці 26-ї бригади зустрічали з полового будинку дружину свого побратима — Новости Житомира

Бійці 26-ї бригади зустрічали з полового будинку дружину свого побратима
Бійці 26-ї бригади зустрічали з полового будинку дружину свого побратима Сьогодні, 11:28 Після повернення із зони проведення антитерористичної операції, командир батареї 1-го дивізіону військової частини – польова пошта В3231 (26 бригада) капітан Корніюк Артем Петрович отримав подарунок від своєї дружини. Вона народила йому доньку.
Про це повідомляє прес-офіцер військової частини.
Зустрічати породілю із пологового будинку тато поїхав разом із військовим оркестром частини, який привітав маму та новонароджену музичним подарунком, відігравши для них декілька тематичних композицій.
«Забираю доньку Дарину. Поки мене не було, дружина сама вибрала ім’я для дитини. Я, звичайно, її підтримав. Це у нас уже друга дівчинка. Зараз дуже хвилююсь, але підтримують бойові товариші із бойовим інструментом у руках, ‒ помітно нервуючи, поділився емоціями Артем.
Джерело статті: 1zt.ua

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"