Последние новости
Главная / Новости / Бійці 26-ї бригади зустрічали з полового будинку дружину свого побратима — Новости Житомира

Бійці 26-ї бригади зустрічали з полового будинку дружину свого побратима — Новости Житомира

Бійці 26-ї бригади зустрічали з полового будинку дружину свого побратима
Бійці 26-ї бригади зустрічали з полового будинку дружину свого побратима Сьогодні, 11:28 Після повернення із зони проведення антитерористичної операції, командир батареї 1-го дивізіону військової частини – польова пошта В3231 (26 бригада) капітан Корніюк Артем Петрович отримав подарунок від своєї дружини. Вона народила йому доньку.
Про це повідомляє прес-офіцер військової частини.
Зустрічати породілю із пологового будинку тато поїхав разом із військовим оркестром частини, який привітав маму та новонароджену музичним подарунком, відігравши для них декілька тематичних композицій.
«Забираю доньку Дарину. Поки мене не було, дружина сама вибрала ім’я для дитини. Я, звичайно, її підтримав. Це у нас уже друга дівчинка. Зараз дуже хвилююсь, але підтримують бойові товариші із бойовим інструментом у руках, ‒ помітно нервуючи, поділився емоціями Артем.
Джерело статті: 1zt.ua

Интересное

У Житомирі сотні людей занурювалися в освячену воду та зігрівалися чаєм. Фоторепортаж — Новости Житомира

Зранку, 19 січня сотні житомирян зібралися в гідропарку, щоб скупатися у воді, яку освятили священнослужителі. З житомирянами пірнув у воду і міський голова Сергій Сухомлин.   Для переодягання та обігріву на березі встановлені два намети: чоловічий та жіночий. Також працює ярмарок на якому можна зігрітись гарячими напоями та скуштувати святкової каші.