Последние новости
Главная / Новости / Житомиряни продовжують вести рекордний радіоефір про Кузьму — Новости Житомира

Житомиряни продовжують вести рекордний радіоефір про Кузьму — Новости Житомира

Житомиряни продовжують вести “рекордний” радіоефір про Кузьму
Житомиряни продовжують вести “рекордний” радіоефір про Кузьму Сьогодні, 13:01 Товариші покійного Андрія Кузьменка, якому 17-го серпня мало б виповнитися 47 років, “йдуть на рекорд”, проводячи найдовший радіоефір.
Про це пише ТСН.
Ведучі радіо S.R.A.K.A. (Своє Радіо Андрія Кузьменка) та водночас друзі музиканта житомиряни Дмитро Єгоров та Юлія Карпова розпочали марафон опівдні у день народження Кузьми.
“Він мені сказав так: “Радіо буде не таким, як зазвичай”. Приміром, Андрій увімкнув якусь пісню, вона лунає. Потім він каже, що йому не подобається, і це – імпровізація. Раз, і увімкнув іншу. Люди були у захваті. Він мав мрію – побити рекорд, який встановила одна із російських радіостанцій. Тоді це було 50 годин, а він прагнув встановити 55 годин”, – розповів друг покійного Кузьми.
Глейзер додав, що вони із командою вирішили здійснити цю мрію артиста та протриматися 65 годин у режимі нон-стоп ефіру.
Координатор Національного Реєстру Рекордів України Ілля Ламбріно розповів про умови проведення найдовшого радіомарафону.
“Ми стежимо за процесом. У ведучих є по п’ять хвилин перерви кожної години, згідно стандартів Гіннеса. Вони можуть накопичувати час відпочинку до 30-ти хвилин. Ми стежимо за перервами та за тим, щоб вони не полишали студію”, – наголосив представник Національного Реєстру Рекордів.
Джерело статті: 1zt.ua

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"