Последние новости
Главная / Новости / Житомиряни продовжують вести рекордний радіоефір про Кузьму — Новости Житомира

Житомиряни продовжують вести рекордний радіоефір про Кузьму — Новости Житомира

Житомиряни продовжують вести “рекордний” радіоефір про Кузьму
Житомиряни продовжують вести “рекордний” радіоефір про Кузьму Сьогодні, 13:01 Товариші покійного Андрія Кузьменка, якому 17-го серпня мало б виповнитися 47 років, “йдуть на рекорд”, проводячи найдовший радіоефір.
Про це пише ТСН.
Ведучі радіо S.R.A.K.A. (Своє Радіо Андрія Кузьменка) та водночас друзі музиканта житомиряни Дмитро Єгоров та Юлія Карпова розпочали марафон опівдні у день народження Кузьми.
“Він мені сказав так: “Радіо буде не таким, як зазвичай”. Приміром, Андрій увімкнув якусь пісню, вона лунає. Потім він каже, що йому не подобається, і це – імпровізація. Раз, і увімкнув іншу. Люди були у захваті. Він мав мрію – побити рекорд, який встановила одна із російських радіостанцій. Тоді це було 50 годин, а він прагнув встановити 55 годин”, – розповів друг покійного Кузьми.
Глейзер додав, що вони із командою вирішили здійснити цю мрію артиста та протриматися 65 годин у режимі нон-стоп ефіру.
Координатор Національного Реєстру Рекордів України Ілля Ламбріно розповів про умови проведення найдовшого радіомарафону.
“Ми стежимо за процесом. У ведучих є по п’ять хвилин перерви кожної години, згідно стандартів Гіннеса. Вони можуть накопичувати час відпочинку до 30-ти хвилин. Ми стежимо за перервами та за тим, щоб вони не полишали студію”, – наголосив представник Національного Реєстру Рекордів.
Джерело статті: 1zt.ua

Интересное

Ємільчинські молодики можуть потрапити за ґрати до 5 років… через козу — Новости Житомира

Ємільчинські молодики можуть потрапити за ґрати до 5 років… через козу Сьогодні, 09:50 У Ємільчинському районі молодики викрали в 73-річної пенсіонерки козу прямо з пасовища. У ході проведених спеціальних заходів правоохоронці встановили, що до крадіжки причетні 21-річні жителі району, які у викраденні тварини зізналися. Триває розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка, вчинена