Последние новости
Главная / Новости / Великий футзал повертається в Житомир. Анонс прямої трансляції матчу ЛТК-ІнБев-НПУ – Титан-Зоря — Новости Житомира

Великий футзал повертається в Житомир. Анонс прямої трансляції матчу ЛТК-ІнБев-НПУ – Титан-Зоря — Новости Житомира

Великий футзал повертається в Житомир. Анонс прямої трансляції матчу ЛТК-ІнБев-НПУ – Титан-Зоря
Після багаторічної перерви великий футзал повертається в Житомир. У суботу, 12 вересня, свій дебютний матч в екстра-лізі проведе житомирський МФК «ІнБев» у союзі з луганським ЛТК та «Київ-НПУ». Цього сезону три команди об’єднали свої зусилля і під назвою ЛТК-ІнБев-НПУ спробують підкорити найсильнішу футзальну лігу України.
Першим суперником лугансько-житомирсько-київського союзу стане Титан-Зоря з Покровського (Дніпропетровська обл.). Команда дебютувала в екстра-лізі минулого року. В звітному сезоні команда встигла провести матч зі львівською «Енергією». Попри поразку, Титан-Зоря продемонструвала потужну гру, а Юрій Васильченко взагалі вразив усіх своїми неймовірними сейвами, у тому числі і гравців «Енергії».
Відтак у Житомирі очікується цікавий двобій «оновленої» «Титан-Зорі» та «об’єднаного» «ЛТК-ІнБев-НПУ».
Запрошуємо всіх фанів підтримати наших футзалістів. Для тих, хто не зможе бути присутній залі Динамо, вестиме пряму трансляцію матчу.
Не пропустіть головну спортивну подію осені в Житомирі.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"