Последние новости
Главная / Новости / В Україні 10-тисячна патрульна поліція запрацює навесні 2016 року — Новости Житомира

В Україні 10-тисячна патрульна поліція запрацює навесні 2016 року — Новости Житомира

В Україні 10-тисячна патрульна поліція запрацює навесні 2016 року
В Україні 10-тисячна патрульна поліція запрацює навесні 2016 року Сьогодні, 16:17 Підрозділи патрульної поліції мають запрацювати в усіх містах держави до кінця березня 2016 року. Про це заявив сьогодні, 21 вересня, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
Міністр зазначив, що на початок минулого року в Україні було 170 тисяч міліціонерів, а зараз буде 152 тисячі працівників Національної поліції. Крім того, кількість патрульних поліцейських до кінця року становитиме 10 тисяч осіб.
“Я вважаю, що до березня по всій країні буде працювати патрульна поліція в усіх містах. І до цього моменту почнуть іти наступні: дорожня поліція, яка замінятиме ДАІ, замість дільничних будуть нові поліцейські, нова кримінальна служба, нові слідчі” – зазначив Арсен Аваков.
Джерело статті: Український тиждень

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"