Последние новости
Главная / Новости / Для українських військових видали довідники кишенькового формату — Новости Житомира

Для українських військових видали довідники кишенькового формату — Новости Житомира

Для українських військових видали довідники кишенькового формату
В Україні розробили унікальні довідники для армії, які допоможуть в організації якісної підготовки військовослужбовців за фахом.
Довідники «Командира (навідника-оператора) танку Т-64Б», «Механіка-водія танку Т-64Б», «Командира механізованого відділення (на БТР, БМП)» та «Фахівця ЗУ-23-2» вже передано до учбово-навчальних частин ЗСУ. Ці матеріали допоможуть військовим отримати професійні знання та підготують до використання техніки у реальних бойових умовах.
Сучасна військова техніка та високотехнологічна зброя потребує від солдата відповідних знань та навичок. Передані ЗСУ довідники допоможуть бійцям розібратися у технічних тонкощах ОВТ, а їхній кишеньковий формат дозволить користуватися довідниками навіть у польових умовах.
Підготовку та видання серії довідників здійснила інформаційно-консалтингова компанія «Діфенс Експрес» у рамках ініціативи «Знання – сила. Довідники – військовим». Базову фінансову підтримку проекту надав Житомирський бронетанковий завод, що входить до складу ДК «УКРОБОРОНПРОМ».

Интересное

Про житомирську погоду дізнаються в агротехколеджі — Новости Житомира

Про житомирську погоду дізнаються в агротехколеджі Сьогодні, 15:41 Не всі жителі обласного центру знають, що саме на території цього навчального закладу знаходиться обласний центр з гідрометеорології та житомирська метеостанція. Працівники центру розмістилися на першому поверсі студентської їдальні, де і працюють знавці погодного настрою. Тому, коли що сіяти та садити майбутні агрономи не гадають, а можуть