Последние новости
Главная / Новости / Для українських військових видали довідники кишенькового формату — Новости Житомира

Для українських військових видали довідники кишенькового формату — Новости Житомира

Для українських військових видали довідники кишенькового формату
В Україні розробили унікальні довідники для армії, які допоможуть в організації якісної підготовки військовослужбовців за фахом.
Довідники «Командира (навідника-оператора) танку Т-64Б», «Механіка-водія танку Т-64Б», «Командира механізованого відділення (на БТР, БМП)» та «Фахівця ЗУ-23-2» вже передано до учбово-навчальних частин ЗСУ. Ці матеріали допоможуть військовим отримати професійні знання та підготують до використання техніки у реальних бойових умовах.
Сучасна військова техніка та високотехнологічна зброя потребує від солдата відповідних знань та навичок. Передані ЗСУ довідники допоможуть бійцям розібратися у технічних тонкощах ОВТ, а їхній кишеньковий формат дозволить користуватися довідниками навіть у польових умовах.
Підготовку та видання серії довідників здійснила інформаційно-консалтингова компанія «Діфенс Експрес» у рамках ініціативи «Знання – сила. Довідники – військовим». Базову фінансову підтримку проекту надав Житомирський бронетанковий завод, що входить до складу ДК «УКРОБОРОНПРОМ».

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"