Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі переноситься дитяче свято «Дивогонка» — Новости Житомира

У Житомирі переноситься дитяче свято «Дивогонка» — Новости Житомира

У Житомирі переноситься дитяче свято «Дивогонка»
27 вересня в Гідропарку (поруч з оглядовим колесом) Житомирський Велоклуб «ВелоЖитомир» вже удев’яте організовує веселе й захоплююче свято для дітей «Дивогонка» – це азартні змагання на швидкість серед дітей 2-13 років.
Проте цього року «Дивогонка» переноситься рівно на один тиждень через невтішні прогнози синоптиків. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав один з організаторів свята .
«Шановні батьки, учасники. На завтра дуже невтішний прогноз погоди, тому аби Дивогонка стала дійсно святом – веселими та азартими пергонами, а не запливом, організатори прийняли рішення перенести Дивогонку рівно на тиждень! Дякуємо за розуміння і чекаємо Вас 4 жовтня у наступну неділю у Гідропарку!», – написав Віктор.
За інформацією організаторів цього рік у перегонах планується участь 150 осіб.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"