Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі переноситься дитяче свято «Дивогонка» — Новости Житомира

У Житомирі переноситься дитяче свято «Дивогонка» — Новости Житомира

У Житомирі переноситься дитяче свято «Дивогонка»
27 вересня в Гідропарку (поруч з оглядовим колесом) Житомирський Велоклуб «ВелоЖитомир» вже удев’яте організовує веселе й захоплююче свято для дітей «Дивогонка» – це азартні змагання на швидкість серед дітей 2-13 років.
Проте цього року «Дивогонка» переноситься рівно на один тиждень через невтішні прогнози синоптиків. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав один з організаторів свята .
«Шановні батьки, учасники. На завтра дуже невтішний прогноз погоди, тому аби Дивогонка стала дійсно святом – веселими та азартими пергонами, а не запливом, організатори прийняли рішення перенести Дивогонку рівно на тиждень! Дякуємо за розуміння і чекаємо Вас 4 жовтня у наступну неділю у Гідропарку!», – написав Віктор.
За інформацією організаторів цього рік у перегонах планується участь 150 осіб.

Интересное

«Самопоміч» визначилася з кандидатами у мери Житомира та Бердичева — Новости Житомира

 Політична партія «Об’єднання «Самопоміч» визначилася із кандидатами у мери Житомира та Бердичева. Інформація про кандидатури опубліковано на офіційному сайті «Самопомочі». На посаду мера Житомира претендує голова місцевого осередку партії Наталія Чиж, у Бердичеві керівником міста хоче стати Юлія Лефтер. Опубліковані біографії претенденток: Чиж Наталія Михайлівна – народилася 6 лютого 1972 року в м. Житомир. У